oczyszczanie skóry twarzy i ciała

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

oczyszczanie skóry twarzy i ciała

Post autor: drogadozen » 25 lutego 2017, 14:45

Łady wygląd i makijaż to nie wszystko :) Warto też zadbać o odpowiednie oczyszczenie skóry twarzy i ciała.. Co stosujecie do codziennej pielęgnacji? Macie jakieś swoje ulubione kosmetyki, które Wam w tym pomagają?

celia.celia84
Raczkujący
Raczkujący

Re: oczyszczanie

Post autor: celia.celia84 » 25 marca 2017, 21:35

U mnie najlepiej sprawdzają się kosmetyki naturalne - np. kremy z karotenem, retinolem i kwasem hialuronowym. Do mycia stosuję delikatne pianki i olejki do demakijażu. Dwa razy w tygodniu robię sobie peeling. Ale ostatnio widzę coraz więcej wyprysków na żuchwie, co może świadczyć o zaburzeniu gospodarki hormonalnej. Wtedy oprócz pielęgnacji przydałby się również pomocniczo suplement diety. ale to oczywiście dopiero po konsultacji z lekarzem. Mam nadzieję, że to tylko błędy pielęgnacyjne lub zła dieta, bo to można z łatwością szybko zmienić :)

cathy586
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: cathy586 » 4 kwietnia 2017, 20:51

Dla mojej cery niezbędne są profesjonalne zabiegi w salonach oraz w domu, ale przy użyciu specjalistycznych kosmetyków. Bez tego mam straszne problemy zarówno z zapychaniem się skóry jak i przebarwieniami. A zabiegi np. kwasami znacznie poprawiają stan mojej cery. Chodzę regularnie na oczyszczanie twarzy i jej nawilżanie, żeby również przeciwdziałać zmarszczkom.

Karla8
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Karla8 » 13 kwietnia 2017, 23:59

a próbowałyście oprócz oczyszczania skóry z zewnątrz zająć się oczyszczaniem ciała od wewnątrz ja chwilę zrobiłam dietę cytrynową i zaraz mój organizm się oczyścił i moja skóra jakby się odmieniła, poczytajcie, przyznam, że nie sądziłam, że będzie to miało wpływ na moją cerę, ale oprócz poprawy stanu skóry zauważyłam też że duuużo lepiej się czułam

ewelina546
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ewelina546 » 28 kwietnia 2017, 17:54

To prawda, bez odpowiedniego oczyszczania na pewno nie uda nam się osiągnąć wymarzonego celu idealnej skóry. Do tego warto używać fajnych, kosmetyków, naturalnych i dobrze działających na skórę. Warto zerknąć na markę Eldan, gdzie skompletujesz całą serię kosmetyków do różnych zabiegów i oczyszczania skóry.

gosia35
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: gosia35 » 9 maja 2017, 11:32

Słyszałam dużo dobrego o Iwostinie, ale nigdy nie stosowałam. opowiesz, jak wrazenia, z jakimi problemami sobie poradził?

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: oczyszczanie skóry twarzy i ciała

Post autor: histeryczka66 » 6 sierpnia 2017, 15:14

Wiesz co różnie, balsamy, peelingi, staram się tak kompleksowo dbać o ciało :) Mam swój sprawdzony sklep kosmetyczny https://kontigo.com.pl/ i tak zazwyczaj robię zakupy

Awatar użytkownika
marcell
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: marcell » 14 sierpnia 2017, 11:32

gosia35 pisze:Słyszałam dużo dobrego o Iwostinie, ale nigdy nie stosowałam. opowiesz, jak wrazenia, z jakimi problemami sobie poradził?
Aktualnie używam ich dwóch kosmetyków:
zelu do mycia twarzy
oraz kremu na skórę na noc

I osobiście jestem zadowolony.NIe alergizują, nie zapychają. Oraz są całkiem wydajne. Szczególnie w porównaniu do kosmetykow drogeryjnych. Nie trzeba ich tak dużo nakładać aby pokryć cała twarz Polecam jednak kupować w aptekach internetowych, na przykład.
Będzie o wiele taniej.

laguna
Bywalec
Bywalec

kosmetyki

Post autor: laguna » 28 sierpnia 2017, 21:02

Dbając o nasze ciało i naszą cerę musimy pamiętać o korzystaniu z odpowiednich kosmetyków i odpowiednich pędzli do makijażu. Dla mnie fajnym zestawem jest 25-profesjonalnych pedzli do makijazu, poluje na niego już od dłuzszego czasu i czekam na fajne promocje w tej drogerii.

ewelina546
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ewelina546 » 30 sierpnia 2017, 15:11

Ja w ostatnim czasie dużo kosmetyków używam z linii Eldan. Sprawdzają się doskonale pod wieloma względami. Oczyszczają, pielęgnują i wystarczają na długi czas.

Ela78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Ela78 » 7 września 2017, 20:14

Ja najbardziej lubię kupować w Internecie, a konkretnie w Guinot. Kosmetyki które wcześniej u nich kupiłam nie zawierają szkodliwych substancji i sprawiają że moja skóra i włosy są w lepszej formie. Kilka dni temu kupiłam wiele kosmetyków do ciała i twarzy i mam nadzieje że się sprawdzą jak poprzednie :)

ania789
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ania789 » 13 października 2017, 15:56

ja to się zastanawiam nad zakupem jakiegoś porządnego dla skóry wrażliwej balsamu i toniku. Fajna opcja, bo przede wszystkim, tonik bez alkoholu, dla wrażliwej skóry, moja przyjaciółka tez tych kosmetyków używa i jest bardzo zadowolona :)

natalia86
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: natalia86 » 22 października 2017, 13:09

Ja korzystam z profesjonalnych zabiegów w salonie Wyspa Piękna we Wrocławiu przy Al. Armii Krajowej 4B/5. Polecam!

Awatar użytkownika
florencja
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 0

Post autor: florencja » 30 października 2017, 14:12

Ja mam tak: mleczko oczyszczające z rumiankiem od Sylveco, płyn micelarny do cery wrażliwej Mixy, samodzielnie robiony tonik ze składników kupionych na Zrób Sobie Krem oraz peeling enzymatyczny też z Sylveco. Oczywiście, nie nakładam wszystkiego naraz, ale część produktów używam na dzień, część na noc, a część sporadycznie (peeling). Muszę używać tylu różnych kosmetyków, bo niestety mam cerę przesuszającą się, a do tego wrażliwą.

Marcin123
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga
Nasza Klasa: 172838

Post autor: Marcin123 » 31 października 2017, 18:02

Peeling z kawy jest najlepszy/. Moim zdaniem bez względu na płeć to jednak może miec bardzo duże znaczenie.

ODPOWIEDZ