Mycie twarzy - kosmetyki

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
Al Ala
Raczkujący
Raczkujący

Mycie twarzy - kosmetyki

Post autor: Al Ala » 3 marca 2021, 09:06

Cześć ! Szukam bardzo dobrego żelu do mycia twarzy. Nie pasty, nie toniku, nie mleczka czy pianki a żelu. Taką formułę lubie najbardziej. Dodam, że preferuję produkty hipoalergiczne. Jest tu jakaś druga dusza taka sama jak ja?

Gocha
Raczkujący
Raczkujący

Re: Mycie twarzy - kosmetyki

Post autor: Gocha » 3 marca 2021, 14:12

Do mycia twarzy i ciała używam żelu takiego różowego Avene Trixera. Ma fajny delikatny skład a przy tym dobrze myje. Ja już nie kremuję się później, ponieważ skóra jest tak nawilżona i delikatna, że już nie potrzebuje dodatkowej pielęgnacji.

Al Ala
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Al Ala » 4 marca 2021, 10:09

No tyle że ja szukam czegoś do twarzy a nie do ciała.

Gocha
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Gocha » 5 marca 2021, 10:46

Ależ możesz do twarzy. Ja go właśnie do twarzy używam. Pielęgnuje skórę bardzo dobrze.

Al Ala
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Al Ala » 5 marca 2021, 17:12

Ok to się jemu przyjrzę. Na wizażu ma świetne opinie, więc Twoje polecenie nie jest bez pokrycia. W opinie na wizażu bardzo wierzę, nie raz mi się sprawdziły.

Gocha
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Gocha » 6 marca 2021, 07:38

Ja tak samo nigdy nie zawiodłam się na opiniach na wizażu. Zawsze czytam te długie i rozbudowane. Avene znam wprawdzie dzięki aptekarce, ale skoro w aptece polecają to to też coś znaczy :)

Al Ala
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Al Ala » 6 marca 2021, 12:22

Właśnie widziałam że go w aptece się kupuje, więc tym bardziej na plus. Zamówiłam i czekam

Gocha
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Gocha » 7 marca 2021, 11:47

Haha ja tak samo jak zamawiam kosmetyki przez internet to nie mogę sie doczekać kiedy je dostanę. A jak przychodzą to próbuję wszystkich na raz. Zresztą mam za dużo kosmetyków w domu i za dużo zamawiam... Ale to już inna historia

Al Ala
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Al Ala » 7 marca 2021, 16:01

Chyba każda z nas tak ma. Żarty o tym, że kobiety mają 50 kosmetyków i każdy do czegoś innego a faceci mają jeden kosmetyk do wszystkiego nie biorą się znikąd :D

Bizneswoman
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 162689

Post autor: Bizneswoman » 8 marca 2021, 21:58

Jako płynu do demakijażu używam kremu oczyszczającego dexeryl. Mam problem z nadmierną suchością skóry twarzy i muszę bardzo uważać na to co stosuję. Po dexeryl skóra jest nawilżona i odżywiona. Łagodzi podrażnienia i zmniejsza zaczerwienienie.

Nora
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Nora » 11 marca 2021, 23:24

Testuję od kilku dni żel do mycia i demakijażu twarzy z Solverx, z serii Sensitive Skin. Ma fajny skład, łagodzące pantenol i alantoinę, ale też kwas laktobionowy, dzięki czemu skóra jest nawilżona i nie pozostawia takiego efektu ściągnięcia. Póki co, jestem bardzo zadowolona.

Al Ala
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Al Ala » 6 kwietnia 2021, 14:09

Wow kremu używasz do demakijażu? I to się sprawdza? Tak jak mówiłam ja lubię najbardziej myć twarz żelem. Najlepiej, można twarz wymyć, nie boli, nie piecze, wszystko zmywa.

aaana
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: aaana » 19 kwietnia 2021, 16:09

Też jestem zwolenniczką żelu, jeśli chodzi o formułę kosmetyku do mycia twarzy ;) Bardzo lubię odżywczo - nawilżający żel do mycia twarzy Figa Mokosh, który zawiera 5 minerałów i olej kokosowy. Jest odpowiedni do wrażliwej skóry, bo nie podrażnia i nie wysusza, a do tego pięknie owocowo pachnie.

ODPOWIEDZ