Rozwód

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
Facje46
Raczkujący
Raczkujący

Re: Rozwód

Post autor: Facje46 » 21 października 2018, 17:26

Może warto by zadbali o swoją relację.

monika
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: monika » 3 czerwca 2019, 23:01

nie wiem, czy "specjalista od rozwodów" to dobre określenie.. ale jeżeli wyrażenie to ma dotyczyć rzetelnych fachowców adwokatów, to według mnie taki jest adwokat z kancelarii http://adwokat-dratwa.pl/. Skutecznie poprowadził moją sprawę. Dodam tylko, że nie do końca chodziło o rozwód, o stwierdzenie nieważnosci małżeństwa.

Olkka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Olkka » 13 czerwca 2019, 14:43

Ja ze swojej strony mogę polecić kancelarię JST, wiem, że mają świetnych prawników w tym także od prawa pracy więc na pewno warto się nad nimi zastanowić.

KimKardash
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: KimKardash » 18 czerwca 2019, 10:05

mnie rozwodzili JST i jak najbardziej polecam, ugralam bardzo duzo, byl to trudny rozwod i bylo co dzielić - u mnie sprawę prowadzil Tomasz Tomaszczyk, moge dac kontakt

ElizabethB
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 0

Post autor: ElizabethB » 18 czerwca 2019, 12:09

Na szczęście mnie ten problem nie dotyczy :) ale miałam w rodzinie przypadek ciężkiego rozwodu. Mój kuzyn rozwodził się z po 12 latach ze swoją żoną i mieli prawdziwą batalię. Na szczęście kuzyn postawił na dobrego adwokata z Zielonej Góry, p. Radosława Przymuszałę i mimo że sprawa trochę się ciągnęła, to zakończyła się po myśli mojego kuzyna. A wiadomo, ze w Polsce, to jeszcze rzadkość, żeby ojciec dostał opiekę nad dzieckiem.

alara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: alara » 7 sierpnia 2019, 11:32

Dobry adwokat przy sprawie rozwodowej to podstawa, tym bardziej jeśli w grę wchodzą także dzieci. Moja znajoma ze Szczecina ostatnio miała rozwód, 2 lata się ciągnął ale koniec końców udało się sprawę ukońćzyć z korzyścią dla niej i dzieci i to wszystko zasługa adwokata p. Michała Gajdy

Tobiasz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Tobiasz » 17 września 2019, 12:08

Ja polecam adwokata Pawła Odoleckiego. Przeprowadzał rozwód mojego brata - świetny fachowiec, który ma wiedzę i chęci by pomóc klientowi. Spokojny, opanowany, z dużą dozą empatii - był dużym wsparciem dla mojego brata w bardzo trudnym dla niego momencie zycia.

Babel
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Babel » 23 listopada 2019, 11:58

Rozwody Poznań nigdy nie są piękne, rozpada się małżeństwo i zaczyna się walka o podział majątku i opiekę nad dziećmi. Zawsze w takim przypadku pomocne jest wsparcie prawnika. Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski oferuje dosyć spory zakres usług, na pewno ci pomogą.
https://www.baszkowski.pl/ - Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski

EwelinkaBo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: EwelinkaBo » 3 marca 2020, 19:50

Wiem, że rozwodami zajmuje się też Pan Tomaszczyk z JST i cieszy się dobrymi opiniami. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie.

kalinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kalinka » 28 marca 2020, 22:18

polecam kancelarię JST z Warszawy, prowadzi ją mecenas Tomasz Tomaszczyk, bardzo dobry prawnik, dobrze wspominam też współpracę z nim w ostatnich tygodniach, bo bez problemu mogłam się z nim skontaktować telefonicznie czy mailowo

Wiki22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wiki22 » 20 kwietnia 2020, 17:44

EwelinkaBo pisze:
3 marca 2020, 19:50
Wiem, że rozwodami zajmuje się też Pan Tomaszczyk z JST i cieszy się dobrymi opiniami. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie.
Również mogę polecić Pana Tomaszczyk. Specjalizuje się w prawie pracy ale w prawie rodzinnym także jest biegły i doświadczony. Fajne jest też to, że wiele spraw można z nim załatwić choćby przez skypa co w obecnej sytuacji jest bardzo wygodne i bezpieczne.

KaLipka2
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: KaLipka2 » 13 maja 2020, 16:03

Ja właśnie nawet ostatnio korzystałam u Pana Tomaszczyk z takiej porady online i przyznam, ze to fajna sprawa. Nie musiałam tracić czasu na żadne dojazdy a uzyskałam jasną i konkretną pomoc.

kalinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kalinka » 30 maja 2020, 19:51

KaLipka2 pisze:
13 maja 2020, 16:03
Ja właśnie nawet ostatnio korzystałam u Pana Tomaszczyk z takiej porady online i przyznam, ze to fajna sprawa. Nie musiałam tracić czasu na żadne dojazdy a uzyskałam jasną i konkretną pomoc.
tak, w obecnych czasach to duży plus, że mecenas Tomaszczyk udziela porad mailowo, telefonicznie lub przez skype'a

MartaMM
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MartaMM » 2 lipca 2020, 14:51

To prawda, takie porady online to bardzo wygodna opcja. Ja akurat korzystam z pomocy Pana Tomaszczyk z zakresu prawa pracy ale wiem, że rozwodami także się zajmuje i cieszy się dobrymi opiniami więc na pewno warto umówić się na spotkanie.

poważna
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: poważna » 19 lipca 2020, 20:40

W moim przypadku wolałam iść do kancelarii, porozmawiać, poradzić się. W końcu rozwód to nie jest codzienna sytuacja, a tym bardziej jak są dzieci to wszystko jeszcze bardziej się komplikuje. Na dzieciach w mniejszym czy większym stopniu to też się wszystko odbija. Mnie to najbardziej martwiło, ale na siłę męża nie zamierzałam zatrzymywać. Bardzo dużo pomogła mi adwokat Barbara Węgłowska z kancelarii Węgłowski ze Szczecina. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale przy kobiecie łatwiej mi było wszystko opowiedzieć. Prowadziła moją sprawę do samego końca, bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem.

ODPOWIEDZ