Upadłość

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
laurka
Raczkujący
Raczkujący

Upadłość

Post autor: laurka » 18 maja 2018, 12:57

Cześć. To problem, którego jedynym rozwiązaniem będzie ogłoszenie bankructwa. Czego bym nie robiła to i tak za mało więc myślę o tej upadłości. Nawet nie wiem, czy będę mogła przystąpić do tego całego procesu. Jak wykazać niewypłacalność? Czy można tylko częściowo umorzyć długi? Udało mi się się nawet znaleźć informacje na stronie kancelarii, widać ,że zajmują się podobnymi sprawami.

kabix179
Raczkujący
Raczkujący

Re: Upadłość

Post autor: kabix179 » 22 lipca 2018, 22:32

Kiedyś chciałam zostać komornikiem, jednak moje życie potoczyło się w innym kierunku. Pomimo tego nadal bardzo interesuje się tym tematem i od czasu do czasu szukam ciekawych artykułów na ten temat.

koralinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: koralinka » 26 lipca 2018, 12:29

Witam, po pierwsze bardzo mi przykro, po drugie zanim sama podejmiesz decyzję, skonsultuj ją z doradcą a po trzecie z pewnością nie porywaj się na przechodzenie przez proces ogłaszania upadłości samemu. Prawo w tym temacie jest bardzo zawiłe więc lepiej żebyś skorzystała z pomocy kancelarii

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 1 sierpnia 2018, 13:04

Ja też słyszałam o tej upadłości finansowej/konsumenckiej, ale jeszcze nie miałam z tym do czynienia. Może i to nawet lepiej... jednak warto sobie przeczytać artykuły są tematyczne, na przykład artykuły o upadłości, o oddłużeniu czy o upadłości transgranicznej :) To troszkę was przygotuje jeżeli bierzecie, któreś z tych wyjść pod uwagę.

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ozyr » 18 sierpnia 2018, 22:12

Ja bym sie nie zdecydowała na takie rozwiązanie, wolę walczyć z długami. Więcej pracując, więcej zarabiając i żyjąc oszczędniej.

kabix179
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kabix179 » 23 sierpnia 2018, 22:31

Kancelaria Radców Prawnych BEM & Wspólnicy zajmuje się wybranymi obszarami prawa, aby zagwarantować usługi na najwyższym szczeblu. Spółka wybrała za swój kierunek prawo pracy, medyczne oraz dział nieruchomości.

JanuszKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: JanuszKa » 17 września 2018, 11:23

Jeśli planujesz ogłosić upadłość, polecam skonsultować się z nimi: nostron.pl - już od wielu lat zapewniają przedsiębiorcom pomoc prawną. Wierz mi, że w takiej sytuacji doradztwo specjalistów będzie nieocenione.

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 31 października 2018, 12:49

Nie zawsze da się przeprowadzić upadłość i wtedy szukać innych rozwiązań. Przeczytałam właśnie, co można zrobić, jeśli upadłość likwidacyjna nie dojdzie do skutku. Wcześniej nie miałam pojęcia, że jest to takie złożone. Można pójść w upadłość spółki na przykład.

Olgusia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Olgusia » 24 lutego 2020, 21:22

Ja niestety też musiałam ogłosić upadłość poprzez długi niestety, groziło mi odebranie mieszkania, komornik na karku naprawdę ciężko było. Także jeżeli masz podobną sytuację to polecam skontaktować się z kancelarią prawniczą https://www.facebook.com/kancelariaprawnalexa/ świadczą usługi związane z upadłością firmy. działają w branży od 10 lat i naprawdę są dobrzy.

sylwia4012
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: sylwia4012 » 22 czerwca 2020, 20:43

Kancelaria Lexa nie od dzisiaj skutecznie walczy z egzekucjami, głównie komorniczymi bo to najbardziej uciążliwe dla dłużników. Analiza finansów pozwala im na dobór takiej ścieżki działania, by uchronić majątek i jak najskuteczniej oddłużyć klienta

ODPOWIEDZ