Dobry ginekolog z Jawora

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
ElizabethB
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 0

Dobry ginekolog z Jawora

Post autor: ElizabethB » 22 listopada 2018, 06:02

Hej, polecicie sprawdzonego ginekologa z Jawora lub jak naprawdę dobry, to gdzieś w pobliżu? Chodzi nie tylko o wiedzę ale tez pozytywne podejście do pacjentek.

Amelia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Re: Dobry ginekolog z Jawora

Post autor: Amelia » 23 listopada 2018, 05:32

W Jaworze to niestety nie znam. Ale jeśli chodzi o Wrocław to bardzo ceniony jest Maciej Zalewski. Chodziła do niego moja bratowa, całą ciążę, która nie była do końca bezproblemowa i była zadowolona z jego opieki. Lekarz bardzo empatyczny, z dużym doświadczeniem i wiedzą. Wszystko jest tłumaczył, wyjaśniał wątpliwości i obawy, nie bagatelizował nie tylko stanu jej zdrowia ale także samopoczucia. Bratowa szczęśliwie urodziła zdrową dziewczynkę:)

Hućkowski
Milczek
Milczek

Re: Dobry ginekolog z Jawora

Post autor: Hućkowski » 22 maja 2020, 11:42

Wybór ginekologa jest bardzo wazy. Sama dosyć długo zastanawiałam sie do kogo iśc i kto bedze najlepszy. Chciałam mieć do takiego lekarza zaufanie. Czytałam jednak tutaj https://femimea.pl o dobrym ginekologu. I tam zdecydowałam się na wizytę.

ODPOWIEDZ