Jak osuszyć budynek?

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
slither
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Jak osuszyć budynek?

Post autor: slither » 24 kwietnia 2018, 10:12

Mam taki trochę nietypowy problem. Chodzi mi o osuszanie już stojącego budynku i to w dodatku budynku zabytkowego. Wiem, że to pewnie nie będzie łatwe zadanie. Raczej (z przyczyn technicznych) okopywanie go nie wchodzi w rachubę. Znalazłam taką ofertę osuszania budynków i powiem szczerze, że wygląda to bardzo dobrze. Nie dość, że ma zlikwidować wilgoć to także pleśń i grzyby - a to też jest duży problem.

Amelia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Re: Jak osuszyć budynek?

Post autor: Amelia » 21 listopada 2019, 05:58

Osuszanie, jak najbardziej warto wykonać, ale niejako na końcu, czy dopiero wtedy gdy znajdziesz przyczynę zawilgocenia ścian i ją usuniesz. Trzeba po prostu wykonać ekspertyzę budowlaną. W domu moich dziadków, wykonywała takie badanie firma Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ która od lat specjalizuje się w tym specyficznym zagadnienia. Dzięki ekspertyzy wiadomo gdzie leży źródło problemu, i można problem wilgoci rozwiązać definitywnie. Wykonują oni także ekspertyzy mykologiczne, po których wykonaniu dobierają najlepszy środek grzybobójczy do danego rodzaju grzyba.

mrRandalldiumb
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Jak osuszyć budynek

Post autor: mrRandalldiumb » 4 stycznia 2020, 04:56

Witam mam do was pytanko... Jestem troche du?y i chcia?em podnie?? moj? vfr-ke i nie wiem jak sie do tego zabra?? Wiem gdzie sie usztywnia ty? ale jak go podnie??. A jeszcze czy przednie amorki usztywnia sie wkr?caj?c ?r?by od g?ry? pozdrawiam Tomek.

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Re: Jak osuszyć budynek?

Post autor: Skyler White » 15 stycznia 2020, 14:08

Według mnie najlepiej będzie skorzystać z usług firmy, która się tym zajmuje.
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

ODPOWIEDZ