Ginekolog w Białymstoku

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
monia11
Raczkujący
Raczkujący

Ginekolog w Białymstoku

Post autor: monia11 » 23 marca 2019, 20:38

Chciałabym polecić wam dobre kobiece miejsce jakim jest harciszewski.pl. Szczególnie dla przyszłych mam, bo kompleksowo pod jednym adresem znajdziecie ginekologa, położną i jeszcze medycynę estetyczną. Dodatkowym atutem jest możliwość wizyty poza godzinami pracy kliniki, w trubopilnych sprawach.

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Re: Ginekolog w Białymstoku

Post autor: iga22 » 26 kwietnia 2019, 09:26

U mnie jedyną super pilna sprawą z jaką idę do ginekologa to recepta na tabletki antykoncepcyjne vines. W sumie odkąd je stosuje nie mogę się skarżyć na nic innego bo tabletki zlikwidowały u mnie obfite i bolesne miesiączki, uregulowały też cykle

Kamczatka20
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kamczatka20 » 23 maja 2019, 13:51

Ja osobiście korzystam.

buffy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: buffy » 7 listopada 2019, 10:44

A ja ostatnio potrzebowałam dobrego ginekologa który mi poradzi co zrobić z zakażeniem wirusem hpv który ciągle atakuje i wywołuje zmiany na szyjce macicy. Znalazłam w końcu takiego który mi polecił papilocare, żel który pomaga usunąć wirusa z miejsc intymnych to lepsza alternatywa niż czekanie bezczynnie na kolejne badanie

ODPOWIEDZ