Inwestowanie - w co?

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
mczay
Raczkujący
Raczkujący

Inwestowanie - w co?

Post autor: mczay » 12 kwietnia 2018, 21:26

Jak inwestujecie swoje oszczędności? Czy moglibyście podzielić się tą informacją? Mam nieco gotówki, a z uwagi na to, że wartość pieniądza spada nie uważam, aby trzymanie ich bezczynnie na koncie było dobrym rozwiązaniem.

joons
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Re: Inwestowanie - w co?

Post autor: joons » 26 kwietnia 2018, 15:16

Wszystko zależy jak dużą gotówkę chciałabyś zainwestować oraz jakie ryzyko możesz maksymalnie przyjąć - wysokie czy niskie? Może nie chcesz w ogóle ryzykować, więc wtedy najlepsza będzie dla Ciebie lokata bankowa. Jeśli jednak zależy Ci na większym zysku skorzystaj z inwestycji w domu maklerskim. Trzeba jednak inwestować z głową, gdyż tak jak mówiłem - to nie lokata ;)

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 30 kwietnia 2018, 14:51

A ja chyba zajmę się inwestowaniem w kopanie kryptowalut. Temat jest bardzo nośny, dynamicznie się rozwija, a wirtualna waluta święci triumfy. Wydobywać można takie wirtualne pieniądze jak m.in. Bitcoin, Ethereum czy Zcash. Ja dopiero wdrażam się w tę technologię ale już widzę ogromny potencjał. A Wy?

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 18 maja 2018, 08:49

Ja aktualnie czytam artykuł odnośnie powstałego Smart City w Masdar to bardzo ciekawy projekt. Myślę, że was też mogłoby to zainteresować także możecie sobie poczytać.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 2 października 2019, 16:04

Nieruchomości , działki budowlane? To chyba ma spory potencjał. To co prawda nie moja dziedzina ale zdecydowanie mogę Ci polecić firmę https://optimalpartners.pl/ . To niezależna platforma spotkań możliwości z pomysłami – kapitału z praktycznymi ideami, nowościami i trendami.

ODPOWIEDZ