Dobry lekarz

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
idealna
Raczkujący
Raczkujący

Re: Dobry lekarz

Post autor: idealna » 22 lipca 2019, 19:24

Coś w tym jest, bo jednak jak się idzie prywatnie to sie nie czeka Bóg wie ile na wizyte tylko raz dwa i na drugi dzien mozna isc. Ostatnio nawet jak robiłam kompleksowe badania w szpitalu medicover to wszystkie badania z pakietu zamknielismy jednego dnia. Wczesniej musialam brac urlop na minimum 2 dni, a i tak ciezko bylo zrobic wszystkie badania za jednym razem. A tutaj jest karta pacjenta, jest umówiona godzina, jakos plynniej idzie

ElizaC
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ElizaC » 4 sierpnia 2019, 22:18

Bardzo dobrzy lekarze przyjmują w Szpitalu Św. Elżbiety na Mokotowie. Sama tam chodzę do kilku i to w tym do specjalistów i naprawdę zawsze opieka jest bardzo wysoka. Ważne też jest to że dużo specjalistów jest skupionych w jednym miejscu. W razie potrzeby jest też opieka szpitalna.

trylinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: trylinka » 12 sierpnia 2019, 21:59

ja soie troche zaniedbalam wzrok, zawsze czasu brak, zawsze co innego wazniejsze, no i nie badalam sie, teraz mialam wykonywana laserowa korekcje wzroku w szpitalu Medicover, swietni sa jesli chodzi o okulistyke, jesli ktos taki zabieg rozwaza to polecam, ja jestem bardzo zadowolona

ODPOWIEDZ