jezyk angielski gdzie?

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
Jowka
Raczkujący
Raczkujący

jezyk angielski gdzie?

Post autor: Jowka » 5 kwietnia 2019, 22:14

hej, gdzie polecacie jakis kurs z angielskiegoo? najlepiej online? widzialam w necie cos o TUTLO, znacie? polecacie?

Olkka
Raczkujący
Raczkujący

Re: jezyk angielski gdzie?

Post autor: Olkka » 8 kwietnia 2019, 14:27

Ja odbywam taki kurs online właśnie w tutlo;) Jak na razie jestem po kilku lekcjach ale bardzo mi się one podobają! Dużo z nich wynoszę, najbardziej zależało mi na ćwiczeniu rozmów a tutaj mam taką możliwość bo lekcje są zawsze z lektorem na żywo. Dodatkowy plus za to, że lekcje odbywam o której godzinie mi pasuje, bez konieczności wcześniejszego umawiania się. No i zawsze na próbę możesz odbyć taką lekcję próbną, żeby zobaczyć jak to działa.

JanuszKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: JanuszKa » 26 kwietnia 2019, 13:56

W moim przypadku lepiej sprawdził się kurs stacjonarny :) Zapisałem się na zajęcia w Szkole Języków Obcych ACE w Zabrzu i po kilku miesiącach nauki widzę ogromną poprawę. Dla mnie to o wiele lepsze rozwiązanie niż kurs online - grupa zdecydowanie motywuje mnie do nauki i znacznie lepiej przyswaja mi się materiał w takich warunkach.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 27 kwietnia 2019, 19:09

też mi się wydaje że stacjonarne mają najwęcej sensu. Moja młodsza siostra tegoroczna maturzystka chodziła na kurs do profilingua. Bardzo była zadowolona z niego, sama widżę jaki postęp zrobiła ze swoim angielskim. Wymowa świetna, złapała fajny akcent i co najważniejze nie boi się mówić

mczay
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mczay » 12 maja 2019, 16:01

Języka angielskiego można się również uczyć za pośrednictwem platformy Tutlo. Umożliwia naukę z pomocą profesjonalnych lektorów. Korzystając z niej uczymy się języka w taki sposób, w jaki uczą się go dzieci swojego ojczystego kraju. Moim zdaniem warto z niej skorzystać, tym bardziej, że pierwsza lekcja jest w pełni za darmo.

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 12 maja 2019, 16:27

Ja też się uczę z tutlo i bardzo sobie chwalę. Nie muszę tracić czasu na dojazdy a każdą lekcję mam z native speakerem a to ogromnie dużo daje;)

olina8
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: olina8 » 7 czerwca 2019, 09:16

Moim zdaniem fajne kursy online są w szkole Berlitz :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problematycznie”