Jak mieć spokojny sen?

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
J4n1na
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jak mieć spokojny sen?

Post autor: J4n1na » 25 lipca 2018, 11:02

Jeżeli ktoś ma notoryczne problemy ze snem i nie potrafi wyregulować swojego rytmu dobowego to może warto zainwestować w tabletki nasenne. Używanie takich tabletek to nic strasznego a na prawdę pomaga wyregulować rytm dnia. Ja też miałam kłopoty ze snem a dzięki tabletką jestem w stanie położyć się spać w miarę wcześnie i bez problemu przespać całą noc.

justysia_tysia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: justysia_tysia » 26 lipca 2018, 09:48

Chciałabym wiedzieć :( Staram się odstresować przed snem (robię ćwiczenia relaksacyjne), pić melisę itp., ale to wcale nie pomaga. Nie chcę próbować z tabletkami, ale chyba będę musiała.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 3 sierpnia 2018, 09:04

Można sobie kupić najróżniejsze, nawet ziołowe, leki na spanie. Dobry wybór takich lekarstw ma każda apteka internetowa - wszystko możemy zamówić bez wychodzenia z domu, bez stania w kolejkach. Często skorzystamy też z różnych promocji.

Krystyna01
Milczek
Milczek

Post autor: Krystyna01 » 11 stycznia 2019, 19:44

Moze to problem o podlozu psychicznym? Wtedy warto wybrac sie do konkretnego psychologa. Bo takie kupowanie lekarstw w ciemno to wyrzucanie pieniedzy. W Nowym Modlinie dziala klinika Medox - warto tam szukac pomocy

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 12 marca 2019, 14:35

Meliska nikomu nie zaszkodzi, w domu mam w apteczce zawsze jakieś ziołowe tabletki albo herbatę https://www.doz.pl/apteka/p128243-ZIELNIK_DOZ_Melisa_tabletki_powlekane_30_szt. jak nie mogę spać to najlepszy ratunek, lepiej właśnie po takie ziołowe rzeczy sięgać niż usypiać się alko czy innymi sposobami.

ODPOWIEDZ