Jak mieć spokojny sen?

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
J4n1na
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jak mieć spokojny sen?

Post autor: J4n1na » 25 lipca 2018, 11:02

Jeżeli ktoś ma notoryczne problemy ze snem i nie potrafi wyregulować swojego rytmu dobowego to może warto zainwestować w tabletki nasenne. Używanie takich tabletek to nic strasznego a na prawdę pomaga wyregulować rytm dnia. Ja też miałam kłopoty ze snem a dzięki tabletką jestem w stanie położyć się spać w miarę wcześnie i bez problemu przespać całą noc.

justysia_tysia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: justysia_tysia » 26 lipca 2018, 09:48

Chciałabym wiedzieć :( Staram się odstresować przed snem (robię ćwiczenia relaksacyjne), pić melisę itp., ale to wcale nie pomaga. Nie chcę próbować z tabletkami, ale chyba będę musiała.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 3 sierpnia 2018, 09:04

Można sobie kupić najróżniejsze, nawet ziołowe, leki na spanie. Dobry wybór takich lekarstw ma każda apteka internetowa - wszystko możemy zamówić bez wychodzenia z domu, bez stania w kolejkach. Często skorzystamy też z różnych promocji.

Krystyna01
Milczek
Milczek

Post autor: Krystyna01 » 11 stycznia 2019, 19:44

Moze to problem o podlozu psychicznym? Wtedy warto wybrac sie do konkretnego psychologa. Bo takie kupowanie lekarstw w ciemno to wyrzucanie pieniedzy. W Nowym Modlinie dziala klinika Medox - warto tam szukac pomocy

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 12 marca 2019, 14:35

Meliska nikomu nie zaszkodzi, w domu mam w apteczce zawsze jakieś ziołowe tabletki albo herbatę. Jak nie mogę spać to najlepszy ratunek, lepiej właśnie po takie ziołowe rzeczy sięgać niż usypiać się alko czy innymi sposobami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problematycznie”