oczyszczanie skóry twarzy i ciała

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
Gerll
Raczkujący
Raczkujący

Re: oczyszczanie skóry twarzy i ciała

Post autor: Gerll » 18 kwietnia 2018, 15:02

Kosmetyki są niezbędne dla każdej kobiety.

rekon
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rekon » 23 kwietnia 2018, 12:30

Bardzo ciekawe porady! W sumie ja jestem osobą która kosmetyką i generalnie zabiegami odmładzającymi się bardzo interesuje i powiem Wam, że znalazłam oczyszczanie wodorowe połączone z hydro peelingiem. Po wstępnych opiniach innych kobiet wychodzi na to, że taka forma oczyszczania jest bardzo skuteczna jednak ja jeszcze nie byłam... czy jest tu osoba, która ma taki sprzęt w swoim gabinecie?

Awatar użytkownika
agorek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: agorek » 26 kwietnia 2018, 14:57

Ja już używałam trochę kosmetyków oczyszczających w swoim życiu, ale ogólnie preferuję płyny micelarne. Od czasu do czasu robię też peelingi i maseczki z glinki, aby oczyścić skórę nieco głębiej niż zwykle. Ale z racji tego, że mam dość wrażliwą cerę, peelingi robię nie częściej niż raz na kilka tygodni. Uważam, że jest to obowiązek, jeśli się chce mieć ładną i zdrowo wyglądającą skórę.

bizneswomen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bizneswomen » 13 czerwca 2018, 22:41

To prawda, bez odpowiedniego oczyszczania na pewno nie uda nam się osiągnąć wymarzonego celu idealnej skóry. Do tego warto używać fajnych, kosmetyków, naturalnych i dobrze działających na skórę. Warto zerknąć na markę Cetaphil i wybrać emulsję, która od razu zmyje cały makijaż

mariiks
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: mariiks » 14 czerwca 2018, 14:53

Przeraża mnie, że tyle osób (nie tylko kobiet) ignoruje tą ważną część codziennej pielęgnacji. Tyle mamy rożnych wynalazków kosmetycznych, naprawdę trudno się na jakiś zdecydować i z niego korzystać? Kremy, filtry, fluidy i inne takie nie chronią przed zanieczyszczeniami, skórę trzeba oczyszczać przynajmniej 2 razy dziennie, aby się ich pozbyć. W przeciwnym razie, żadne substancje odżywcze nie będą wnikać w głąb skóry.

Kajula
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kajula » 3 lipca 2018, 10:01

rekon pisze:
23 kwietnia 2018, 12:30
Bardzo ciekawe porady! W sumie ja jestem osobą która kosmetyką i generalnie zabiegami odmładzającymi się bardzo interesuje i powiem Wam, że znalazłam oczyszczanie wodorowe połączone z hydro peelingiem. Po wstępnych opiniach innych kobiet wychodzi na to, że taka forma oczyszczania jest bardzo skuteczna jednak ja jeszcze nie byłam... czy jest tu osoba, która ma taki sprzęt w swoim gabinecie?
Polecam urządzenie AquaSure H2, przeczytaj opis na stronie internetowej, sama planuję w najbliższym czasie to kupić , gdyż uważam, że to dobra inwestycja i szybko przyniesie większe dochody w gabinecie.

rekon
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rekon » 12 lipca 2018, 12:39

Tak jak poradziłaś Kajula jakiś czas temu na AquaSure H2 się zdecydowałam i faktycznie to dobra inwestycja. Dużo chętnych klientek, a co najwazniejsze zadowolonych, ktore teraz regularnie do mnie przychodza. Dziekuje :)

ayen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ayen » 26 sierpnia 2018, 19:01

Wychodzi na to, że dzięki temu, że wodór jest najmniejszym i najlżejszym z pierwiastków bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczaniem na poziomie komórkowym. Waham się czy otwierać swój gabinet czy nie bo póki co takie małe rzeczy robię w domu ale jesli sie zdecyduje to bede pamietac o tym urzadzeniu.

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 5 listopada 2018, 12:58

Wybieram się niedługo na wczasy oczyszczające nad morzem do Primavery w Jastrzębiej Górze. Może ktoś z Was był już na takim wypoczynku? Zależy mi na oczyszczeniu całego organizmu z toksyn i powróceniu do dobrej formy. Ośrodek ma rewelacyjną ofertę. Można skorzystać z warsztatów psychologicznych, zabiegów SPA oraz programu DETOKS DR JENTSCHURY. W dodatku ceny są wyjątkowo korzystne.

Awatar użytkownika
Canomille
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Canomille » 6 listopada 2018, 07:55

Ja do oczysczania twarzy używam... mydła :) albo zwykłego, szarego, albo takiego z mleka koziego. Tylko dzieki temu pozbyłam się krost z twarzy :P
That's how you think of love...

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 27 listopada 2018, 13:05

Wiele produktów, które pomogą wam w pielęgnacji skóry twarzy i ciała znajdziecie w tym sklepie https://ichemia.pl/zdrowie-i-uroda,191.html . Wybór mają bardzo duży, więc dla każdego coś się znajdzie. Szczególną uwagę zwróćcie na naturalny dezodorant w formie bryłki minerału, który nie pozostawia śladów na ubraniach oraz ciele.

Hadji56
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Hadji56 » 5 grudnia 2018, 10:42

Dokładne oczyszczenie na pewno zapewni zabieg u kosmetyczki.

__

https://www.lm.pl/aktualnosci/informacj ... _najlepiej

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 6 grudnia 2018, 15:36

Ja bardzo lubię naturalne kosmetyki lub te, które zawierają jak najmniejszą ilość sztucznych składników. Kiedyś kupowałam w renomowanym firmach z kosmetykami organicznymi, ale teraz przerzuciłam się na coś innego. Mianowicie na doz.pl odkryłam linię Botame, która opiera się właśnie na naturalnych składnikach, naturalnych olejkach i naturalnych ekstraktach.

Kasztanowa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kasztanowa » 7 grudnia 2018, 22:33

Często używam kosmetyków Neutrogeny. Mają kilka produktów do oczyszczania, spokojnie coś sobie dobierzesz do swojego rodzaju skóry. Listę produktów znajdziesz na stronie https://neutrogena.com.pl/produkty/ jest tam wygodna wyszukiwarka. Osobiście używam żelu o zapachu różowego grapefruita i jestem bardzo zadowolona, bo nie wysusza mi skóry.

adelka78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adelka78 » 10 grudnia 2018, 14:51

Skóra twarzy wymaga odpowiedniej pielęgnacji, wtedy nie potrzeba nam nawet makijazu, bo skóra jest zdrowa, bez przebarwień i wyprysków. Jak jesteście z krakowa to koniecznie musicie tutaj wstapic na warsztaty http://jejustore.pl/. Boskie miejsce dla kobiet. Wszystkie potrzebne kosmetyki zakupicie na miejscu.

ODPOWIEDZ