Ile powinno się pić wody?

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
zekor
Raczkujący
Raczkujący

Re: Ile powinno się pić wody?

Post autor: zekor » 24 października 2018, 10:50

Szczerze mówiąc to nie wiem do końca ile wody powinno się pić, od wielu osób już słyszałem, że minimum dwa litry dziennie ale zastanawiam się czy to nie za mało przypadkiem. W każdym razie jeżeli chodzi o wodę, to powinno się pić filtrowaną gdyż to najbardziej oszczędne, na https://pelnykosz.pl/pol_m_Kuchnia_Filt ... y-556.html można dostać filtry do wody jak ktoś nie ma

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 25 października 2018, 16:54

Mówią że ponad 2l się powinno wypić, w gruncie rzeczy akurat ja wypiję każdą dobrą i czysta wodę ale najbardziej smakuje mi zwykła kranówka, poza tym jeśli jest czysta jak ta w stolicy to uważa się że taka woda jest najzdrowsza i najbardziej odpowiednia do picia, bije na głowę źródlane i mineralne bo one też nie są dla wszystkich dobre

AgataKsiazek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: AgataKsiazek » 6 listopada 2018, 08:26

iga22 pisze:
25 października 2018, 16:54
Mówią że ponad 2l się powinno wypić, w gruncie rzeczy akurat ja wypiję każdą dobrą i czysta wodę ale najbardziej smakuje mi zwykła kranówka, poza tym jeśli jest czysta jak ta w stolicy to uważa się że taka woda jest najzdrowsza i najbardziej odpowiednia do picia, bije na głowę źródlane i mineralne bo one też nie są dla wszystkich dobre
A u mnie za to kranówa w ogóle nie daje rady, jest obrzydliwa :( Generalnie staram się wypić dwie 1,5litrowe butelki dziennie, ale rożnie mi to idzie, zazwyczaj jedną wypijam w biurze, na szczęście nie muszę nosić swojej bo szef kupuje nam wodę od hurtowni https://wodadlafirmy.pl/. Musze przyznać, że akurat ta staropolska woda dla firm jest bardzo smaczna. Po pracy pije w domu zwykle drugą, ale to już rożnie wychodzi, raz wypije całą, raz nie, zależy ile mam czasu, co robię i czy nie zapominam o regularnym nawadnianiu się.

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 8 listopada 2018, 17:42

Wierzę Ci, nawet u mojej mamy zaledwie 20km od Warszawy woda jest paskudna, nie da się jej w ogóle pić, mam nadzieję że tam też coś zrobią żeby poprawić sytuację

krispyCzik
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: krispyCzik » 10 listopada 2018, 23:10

Jak najwięcej !! To logiczne.

marciak008
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: marciak008 » 19 listopada 2018, 15:32

Latem bez problemu piję dziennie 1,5l- 2l wody. Gorzej jest zimą, ale mam specjalną aplikację, która przypomina mi o tym, że powinnam pić wodę.

ODPOWIEDZ