Psycholog

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
laguna
Bywalec
Bywalec

Re: Psycholog

Post autor: laguna » 9 sierpnia 2018, 10:30

Polecam Wam takie rozwiązanie jak poradnia zdrowia psychicznego. Chodzę do nich z córką, u której został zdiagnozowany zespół Aspergera. Poprawa jest bardzo widoczna, specjaliści mają do niej bardzo dobre podejście.

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 29 sierpnia 2018, 10:14

W niektórych przypadkach można też rozważyć leczenie na własną rękę. Jeśli czujecie obniżony nastrój to możecie zareagować i zacząć stosować specjalistyczne suplementy diety. Warto rzucić okiem na Depresin. Depresin to produkt całkowicie naturalny, warto go wypróbować.

Krystyna01
Milczek
Milczek

Post autor: Krystyna01 » 30 sierpnia 2018, 17:01

Trzeba jednak wiedziec do kogo sie wybrac, a nie do przypadkowego specjalisty. Ja np bardzo chwalę sobie osrodek Medox w Nowym Modlinie - to klinika prywatna. Maja indywidualne podejscie do pacjenta no i spore doswiadczenie w tych sprawach

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 5 września 2018, 09:31

Uważam, że wizyta u psychologa to nic złego. Jeśli czujecie potrzebę porozmawiania z kimś kompetentnym albo macie problem i nie możecie sobie z nim poradzić to psychoterapia może być możliwie najlepszym rozwiązaniem. Polecam rzucić okiem na ofertę ośrodka psychoterapii Gestalt. Moim zdaniem jest to bardzo interesujący nurt psychoterapii.

fuksja
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: fuksja » 16 września 2018, 20:08

Korzystam z pomocy psychologa od wielu lat okazyjnie i polecam to każdemu zmagającemu się z psychicznymi lub życiowymi problemami.

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 10 października 2018, 22:59

Też uważam, ze to dobrze że ludzie coraz częściej korzystają z pomocy psychologów i psychiatrów. Teraz nawet nie trzeba wychodzić z domu by skorzystać z terapii. Można to zrobić online. Sama jestem po i w końcu zrozumiałam wiele rzeczy które mną kierowały przez te wszystkie lata.

Asia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Asia » 11 października 2018, 18:08

Masz rację, uważam że dużym problemem są też uzależnienia.

randit
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: randit » 12 października 2018, 12:58

Osobiście chodziłam do psychologa na NFZ i nie narzekam. Byłam w stanie poradzić sobie ze wszystkimi problemami.

wiola438
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: wiola438 » 4 grudnia 2018, 18:48

adelka78 pisze:
11 stycznia 2018, 12:47
Niestety czasy mamy takie, że bardzo dużo osób tak na prawdę potrzebuje pomocy psychologa. Bardzo dobrych specjalistów mają w psychomedic.pl/psycholog-warszawa . Właśnie wybieram się z moim synem, który niestety nie potrafi pokonać strachu przed skupiskiem ludzi a ja już sama nie wiem jak mu pomóc.
To prawda, specjalistów mają tam świetnych. Dbają o dobro pacjenta i chcą dla niego jak najlepiej. Dużym plusem jest to że można się u nich zarejestrować online. Dzisiaj kiedy na wszystko brakuje nam czasu to naprawdę spore udogodnienie.

ODPOWIEDZ