Bóle w klatce piersiowej niedaleko serca

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
Awatar użytkownika
marynka
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2018, 13:10
Znak zodiaku: Lew

Re: Bóle w klatce piersiowej niedaleko serca

Post autor: marynka » 31 maja 2018, 16:21

Prawdopodobnie to może być wina nerwobóli - wiem, bo sama takie miewam, jak przez kilka dni pod rząd żyję w ciągłym stresie o różnym nasileniu. Zwykle aktywują się wieczorem, czasem też w nocy. Jest to taki urywany, silny ból, który aż zatyka i nie można normalnie wziąć głębszego oddechu. Oczywiście, jeśli wcześniej się czegoś takiego nie miało, to dla świętego spokoju nie zaszkodzi iść do lekarza. Na kardiologu i EKG nie warto oszczędzać, a rodzinny może co najwyżej osłuchać i tak skierować do właściwego specjalisty. Po co to przeciągać w czasie?

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 59
Rejestracja: 18 lipca 2017, 19:29

Re: Bóle w klatce piersiowej niedaleko serca

Post autor: szuwarek » 29 sierpnia 2018, 11:41

Z tego, co opisujesz, to wnioskuję, że powinieneś zrobić sobie tomografię klatki piersiowej. Oczywiście za zgodą lekarza kierującego. Też mi dokuczały takie bóle i nie miałam pojęcia czy to jest od kręgosłupa, czy od serca. Tylko dobra diagnostyka obrazowa pomoże Ci to stwierdzić. Gdy dostaniesz skierowanie to umów się na wizytę w centrum Eurodiagnostic http://www.eurodiagnostic.pl/ . Mają nowoczesną aparaturę i świadczą rzetelne i wiarygodne usługi.

Riedfi44
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 września 2018, 16:41

Re: Bóle w klatce piersiowej niedaleko serca

Post autor: Riedfi44 » 14 września 2018, 16:56

Mogą swiadczyć o zawale serca.

__

https://www.lowcakredytow.pl/kredyty-samochodowe/

ODPOWIEDZ