Bóle w klatce piersiowej niedaleko serca

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
Awatar użytkownika
marynka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Re: Bóle w klatce piersiowej niedaleko serca

Post autor: marynka » 31 maja 2018, 16:21

Prawdopodobnie to może być wina nerwobóli - wiem, bo sama takie miewam, jak przez kilka dni pod rząd żyję w ciągłym stresie o różnym nasileniu. Zwykle aktywują się wieczorem, czasem też w nocy. Jest to taki urywany, silny ból, który aż zatyka i nie można normalnie wziąć głębszego oddechu. Oczywiście, jeśli wcześniej się czegoś takiego nie miało, to dla świętego spokoju nie zaszkodzi iść do lekarza. Na kardiologu i EKG nie warto oszczędzać, a rodzinny może co najwyżej osłuchać i tak skierować do właściwego specjalisty. Po co to przeciągać w czasie?

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 29 sierpnia 2018, 11:41

Z tego, co opisujesz, to wnioskuję, że powinieneś zrobić sobie tomografię klatki piersiowej. Oczywiście za zgodą lekarza kierującego. Też mi dokuczały takie bóle i nie miałam pojęcia czy to jest od kręgosłupa, czy od serca. Tylko dobra diagnostyka obrazowa pomoże Ci to stwierdzić. Gdy dostaniesz skierowanie to umów się na wizytę.

Riedfi44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Riedfi44 » 14 września 2018, 16:56

Mogą swiadczyć o zawale serca.

ODPOWIEDZ