oczyszczanie skóry twarzy i ciała

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
Gerll
Raczkujący
Raczkujący

Re: oczyszczanie skóry twarzy i ciała

Post autor: Gerll » 18 kwietnia 2018, 15:02

Kosmetyki są niezbędne dla każdej kobiety.

rekon
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rekon » 23 kwietnia 2018, 12:30

Bardzo ciekawe porady! W sumie ja jestem osobą która kosmetyką i generalnie zabiegami odmładzającymi się bardzo interesuje i powiem Wam, że znalazłam oczyszczanie wodorowe połączone z hydro peelingiem. Po wstępnych opiniach innych kobiet wychodzi na to, że taka forma oczyszczania jest bardzo skuteczna jednak ja jeszcze nie byłam... czy jest tu osoba, która ma taki sprzęt w swoim gabinecie?

Awatar użytkownika
agorek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: agorek » 26 kwietnia 2018, 14:57

Ja już używałam trochę kosmetyków oczyszczających w swoim życiu, ale ogólnie preferuję płyny micelarne. Od czasu do czasu robię też peelingi i maseczki z glinki, aby oczyścić skórę nieco głębiej niż zwykle. Ale z racji tego, że mam dość wrażliwą cerę, peelingi robię nie częściej niż raz na kilka tygodni. Uważam, że jest to obowiązek, jeśli się chce mieć ładną i zdrowo wyglądającą skórę.

bizneswomen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bizneswomen » 13 czerwca 2018, 22:41

To prawda, bez odpowiedniego oczyszczania na pewno nie uda nam się osiągnąć wymarzonego celu idealnej skóry. Do tego warto używać fajnych, kosmetyków, naturalnych i dobrze działających na skórę. Warto zerknąć na markę Cetaphil i wybrać emulsję https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/ , która od razu zmyje cały makijaż

mariiks
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: mariiks » 14 czerwca 2018, 14:53

Przeraża mnie, że tyle osób (nie tylko kobiet) ignoruje tą ważną część codziennej pielęgnacji. Tyle mamy rożnych wynalazków kosmetycznych, naprawdę trudno się na jakiś zdecydować i z niego korzystać? Kremy, filtry, fluidy i inne takie nie chronią przed zanieczyszczeniami, skórę trzeba oczyszczać przynajmniej 2 razy dziennie, aby się ich pozbyć. W przeciwnym razie, żadne substancje odżywcze nie będą wnikać w głąb skóry.

ODPOWIEDZ