Rozwód

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
bichon
Raczkujący
Raczkujący

Rozwód

Post autor: bichon » 7 marca 2017, 15:09

Moja przyjaciółka ma problem z mężem. Przez jakiś czas w ich związku zaczęło się psuć. Poradziłem jej sprawdzonego detektywa, okazało się, że jej mąż ma kochankę. Teraz dziewczyna jest załamana i nie wie co robić. Jak ją przekonać do rozwodu? facet na nią nie zasługuje.

komi
Raczkujący
Raczkujący

Re: Rozwód

Post autor: komi » 29 marca 2017, 19:14

Radzę, żebyś przekonał koleżankę do tego, aby poszła do psychologa. Taka pomoc w tego typu sytuacji na pewno się przyda.

MacieX822
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: MacieX822 » 19 maja 2017, 10:12

Też myślę, że powinna udać się do psychologa, trzeba bardzo łagodnie postępować z takimi osobami. Jak już się ogarnie niech najlepiej pomyśli o dzieciach... Bo to one są najważniejsze i także najwięcej będą cierpieć. Poczytaj sobie również o alimentach i jak się o nie starać zaufanyprawnik.pl/jak-napisac-wniosek-o-alimenty , to może z takich trochę bardziej praktyczniejszych uwag, ale niestety trzeba też chłodno myśleć w takich sytuacjach.

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 5 stycznia 2018, 16:53

Jeśli zdecydowałaby się na rozwód to mam świetnego prawnika- Pani Iwona Sztubecka z JST. Doświadczona, empatyczna i skuteczna. Pomoże napisać potrzebne wnioski i ułatwi, na ile to możliwe oczywiście, prowadzenie całej sprawy.

Adrianna089
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Adrianna089 » 23 lutego 2018, 09:32

Moja siostra też się rozwodziła jakiś czas temu i korzystała z usług Adwokat Anny Adamczuk. Bardzo dobie chwaliła. Jakbyście szukali pomocy to polecam. Kontakt znajdziecie na adwokat-adamczuk.pl/kontakt/.

Awatar użytkownika
marek1806
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: marek1806 » 23 lutego 2018, 16:06

Ja jestem zdana, że warto się w tych sprwach radzić jakiegoś speca. Można sobie wielu trudności i problemów oszczędzić...
Zawsze należy dbać o to, by wrogowie byli zbici z tropu

Adamila021
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Adamila021 » 14 marca 2018, 02:50

Musisz przede wszystkim zadbać o dobrego adwokata, nie powinno się lekceważyć tego tematu. Ja swego czasu korzystałam i się nie zawiodłam. Zajmują się też rozwodami.

karolina1918
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: karolina1918 » 14 marca 2018, 14:33

Myślę tak samo jak poprzednicy. Niezbędna będzie wizyta u psychologa, a dopiero jak już sama się z tym upora, to można będzie pomyśleć o rozwodzie. Nie jest to prosta sprawa, ale jeśli nie mają jeszcze dzieci, a wina leży ewidentnie po stronie męża to dogadają się i wszystko przebiegnie szybko. Byłam ostatnio w podobnej sytuacji jak ty, tylko, że moja przyjaciółka sama przyłapała męża na zdradzie i może poniekąd była to trochę prostsza sprawa, bo nie miała oporów, by wnieść sprawę o rozwód. Tutaj jednak najpierw koleżanka musi dojść do siebie. Ale jak już będzie się czuła lepiej, pomóż jej w napisaniu pozwu, dobrej argumentacji, powołajcie się na odpowiednie paragrafy i ani się obejrzy, a będzie mogła zacząć nowe życie. Napisanie pozwu to nie taka prosta sprawa, ale wystarczy mieć pod ręką odpowiednią bazę wiedzy i śmiało można napisać taki pozew. Ja zamawiam tego typu podręczniki, dlatego, że podręczniki wydawnictwa Wolters Kluwer są pisane w taki sposób, że bez problemu można to zrozumieć i znaleźć interesujące nas objaśnienia.

majaz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: majaz » 25 kwietnia 2018, 11:19

Jeśli Twoja przyjaciółka zdecyduje się na rozwód, powinna nawiązać współpracę z doświadczonym adwokatem - to znacząco zwiększy jej szanse na pozytywny finał sprawy. Jeśli jest ze Śląska to mogę polecić tą kancelarię: kancelaria-kalamala.pl. Sama mam na swoim koncie rozwód i właśnie z ich pomocy korzystałam podczas sprawy rozwodowej. Była dosyć skomplikowana, ale dzięki pomocy Pana Grzegorza zakończyła się bardzo pozytywnie

ekere
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ekere » 20 lipca 2018, 12:00

Cześć, za niedługo niestety się rozwodzę i w związku z tym poszukuję dobrego adwokata od rozwodów. Może wy kogoś znacie i bylibyście w stanie mi polecić? Będę bardzo wdzięczny bo sprawa jest dość ciężka dla mnie

Awatar użytkownika
TorpedoS
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: TorpedoS » 27 lipca 2018, 13:41

Sądzę, że te porady będą naprawdę niezwykle przydatne! Dzięki wielkie ;)
Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko.

ODPOWIEDZ