Odszkodowanie

Odpowiednie miejsce na uwolnienie swoich emocji! Tutaj nikt Cię nie skrzyczy za brzydkie słowa. Ulżyj sobie w tym dziale. Pamiętaj tylko by nie obrażać innych osób.
nasticij
Raczkujący
Raczkujący

Odszkodowanie

Post autor: nasticij » 13 listopada 2017, 14:01

Witam
Czy nalezy mi się odszkodowanie od sprawcy wypadku w którym zginęła moja rodzina?
Jak mam się do tego zabrać może powinnam poprosić o wsparcie taką kancelarię, co sądzicie o tym pomyśle?

katharines
Raczkujący
Raczkujący

Re: Odszkodowanie

Post autor: katharines » 24 listopada 2017, 14:17

A za co masz dostać niby odszkodowanie?

melkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: melkaaa » 29 listopada 2017, 12:09

Strasznie współczuje :( Oczywiście, że należy Ci się odszkodowanie lub zadośćuczynienie ? Dlaczego ? Właśnie dlatego, że straciłaś w wypadku najbliższe Ci osoby. Pomoc prawnika na pewno nie zaszkodzi ale moim zdaniem lepiej jest zgłosić się do firmy, która wszystkim się za Ciebie zajmie i nie będziesz musiała się tym martwić.

beua
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: beua » 16 stycznia 2018, 15:46

czy prawnicy zajmują się takimi odszkodowaniami? czy muszę iść do kogoś innego?

Krystek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Krystek » 24 stycznia 2018, 17:04

Oczywiście, że należy Ci się odszkodowanie. Wiadomo, że nie masz teraz głowy do załatwiania tych wszystkich formalności ale na szczęście są na rynku firmy, które pomagają w takich sytuacjach. Zerknij sobie na ofertę Auxilii. Profesjonalnie podchodzą do sprawy a przy tym są taktowni i przede wszystkim skuteczni. Nie musisz martwić się o żadne koszta bo rozliczasz się z nimi na zasadzie sucess fee ( po wygraniu sprawy ).

lesur
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: lesur » 5 marca 2018, 12:58

czy w takim wypadku ciężko bedzie uzyskać odszkodowanie?

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 1 maja 2018, 06:38

Na pewnie nie odpuszczałabym sprawy i tak jak Krystek wcześniej wspomniał zgłosiłabym się do firmy, która na co dzień pomaga poszkodowany w tego typu sprawach. Moja bliska koleżanka korzystała np z pomocy firmy odszkodowania123 i z tego co wiem to bardzo sobie tą współpracę chwaliła. Zerknij sobie na ich stronkę http://odszkodowania123.pl/, znajdziesz tu sporo cennych informacji. Na pewno warto zadzwonić i dopytać o szczegóły :)

ODPOWIEDZ