Jak prawidłowo rozwijać swój biznes

Odpowiednie miejsce na uwolnienie swoich emocji! Tutaj nikt Cię nie skrzyczy za brzydkie słowa. Ulżyj sobie w tym dziale. Pamiętaj tylko by nie obrażać innych osób.
haluks2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Jak prawidłowo rozwijać swój biznes

Post autor: haluks2 » 9 października 2017, 18:30

Bardzo dobry wpływ na rozwój firmy mają coś takiego jak integracje. Ostatnio widziałam imprezy firmowe. Mój znajomy regularnie organizuje w swojej firmy integracje i tylko zyskuje na tym, pracownicy są zmotywowani i chętnie oraz efektywnie pracują dzięki temu.

FrankieeFran
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: FrankieeFran » 13 października 2017, 09:36

Najlepiej wprowadzać sporo automatyzmów. Szukajcie automatyzacji w biznesie tam gdzie się tylko da. Jeżeli nie dajecie rady, albo po prostu szkoda wam czasu to mozecie zatrudnić kolejnych pracowników albo firmy zewnętrzne to kierowania różnymi rzeczami w firmie. Tak dla przykładu podam wam firmę Status. Gdyby ktoś miał osiedla mieszkaniowe to warto skorzystać z ich pomocy. Są oni zarządcą takich miejsc, zajmują się także księgowością i obsługą prawną osiedli i wspólnot mieszkaniowych

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 14 października 2017, 13:38

Ja myślę, że najwięcej informacji odnośnie biznesu dowiedziecie się podczas Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2017. Może ktoś się wybiera?

haluks2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: haluks2 » 23 października 2017, 20:18

Wprowadzać innowacyjne rozwiązania w swojej firmie, nie bać się ich. Stare komputery wymienić na nowe, coś takiego nie dawno mi wpadło w oko. Wydajniejszy sprzęt dla pracowników równa się lepsze efekty ich pracy.

Fanka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Fanka » 25 października 2017, 13:35

Myślę, że każdy dąży do tego żeby jego firma była jak największa, często też zakładamy je razem z rodziną pod postacią różnych spółek, ale czy wiecie może czym są limity transferowe przewidziane ustawą? Dowiedziałam się o tym i szczerze kompletnie nie zdawałam sobie sprawy z tego, że coś takiego istnieje.. Czy uważacie, że lepiej oddać takie sprawy w ręce osobnej firmy?

Kawoszz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kawoszz » 7 stycznia 2018, 21:30

Mój biznes zaczął się rozwijać odkąd postawiłem na zarządzanie sprzedażą :D wcześniej wszystko robiłem sam i ciągle brakowało mi czasu... Dzięki pomocy Blue Idea mogę skupić się na rozwijaniu mojej firmy, a część moich obowiązków przekazałem wyspecjalizowanym menadżerom z Blue Idea :)

Awatar użytkownika
Skyler White
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 11 stycznia 2018, 14:31

Wystarczy po prostu ciężko pracować i myśleć - wtedy dużo łatwiej jest w biznesie osiągnąć sukces. Na dzień dzisiejszy warto zwrócić uwagę przede wszystkim na odpowiednie podejście do nowoczesnych technologi. Spore wsparcie mogą zapewnić firmy takie jak Eurotex Poland.
http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

szysza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szysza » 30 stycznia 2018, 11:25

warto jest mieć przede wszystkim określony biznes plan który zadziała

Ania85K
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Ryby

Post autor: Ania85K » 2 lutego 2018, 11:09

Na lepsze efekty pracy na pewno przełożą się programy motywacyjne https://www.motivationdirect.pl/oferta/ ... tywacyjne/. Można je u nich indywidualnie dopasować. Zadowolony i aktywny zespół pracowniczy jest podstawą sukcesu.

Mareczek55
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: Mareczek55 » 6 lutego 2018, 09:16

Jeśli nie wiesz jak prawidłowo rozwijać biznes, może warto skorzystać z pomocy doradców i coachów :)

Krystyna01
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Krystyna01 » 12 lutego 2018, 00:32

A co myslicie o lokalu gastronomicznym? Ja zaczynałam jakiś czas temu biznes gastronomiczny i wiem, jak bywa ciężko- ale praca przynosi efekty. Ciągle rozwijam działalność, dokupuje sprzęty, akcesoria - wszystko mam na swojej głowie. Każdemu sie tak wdaje, że jak masz firmę to masz kasę a ile jeszcze przy tym się trzeba narobić to nikt nie widzi. Dla mnie plusem jest to, że podczas rozkręcania kawiarni nawiązałam kontakt ze sklepem Multigastro i u nich zaopatruję się w sprzęty. Mają dobre ceny a teraz w ogole dużo promocji. Własnie zamówiłam u nich ekspresy https://multigastro.pl/ekspresy-kolbowe . Są w super cenach więc żal nie kupić.

bale
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bale » 12 lutego 2018, 15:18

Pomocny może okazać się też system dms popularny wśród firm z sektora MŚP. Ma obieg dokumentów, business intelligence, CRM i zarządzanie projektami. Wiadomo, że każda firma ma inne wymagania, dlatego też można to dopasować, nie jest to sztywne oprogramowanie tylko dopaoswane pod potrzeby przedsiębiorstwa, niezależnie od branży.

BokSer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: BokSer » 13 lutego 2018, 16:07

Nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić, ale ogólnie polecam udać się do coacha biznesu i może coś pomoże. Dużo ludzi teraz z tego korzysta :)
taniec.com.pl

DanielaMT77
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: DanielaMT77 » 15 lutego 2018, 09:32

Żeby rozwijać biznes trzeba niestety wydawac pieniądze, inwestowac w niego. Ale inwestycje są po to żeby się zwracały z nawiązką :) Ja prowadzę biznes gastronomiczny i chce w końcu postawić na lepsze produkty, dzięki lepszym maszynom i sprzetowi gastronomicznemu. Mam naiar już na hurtowni i dostawcę takich rzeczy. Firma http://savpol.pl mam mi pomóc w rozwijaniu mojego biznesu

mariuszka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mariuszka » 16 lutego 2018, 11:21

Trzeba wydawać pieniądze, ale moim zdaniem nieduże ;) Znalazłam ostatnio coś, co może pomóc w prowadzeniu sklepu internetowego, a konkretnie jest to strona https://wphocus.com/ :) Wtyczki do stron, które pomogą na przykład w marketingu e-mailowym dla stałych klientów :)

ODPOWIEDZ