Jak prawidłowo rozwijać swój biznes

Odpowiednie miejsce na uwolnienie swoich emocji! Tutaj nikt Cię nie skrzyczy za brzydkie słowa. Ulżyj sobie w tym dziale. Pamiętaj tylko by nie obrażać innych osób.
Zygmuntek87
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jak prawidłowo rozwijać swój biznes

Post autor: Zygmuntek87 » 25 listopada 2018, 10:56

Wydaje mi się, że jakiś doradca biznesu może tutaj okazać się pomocny :)

shazam
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: shazam » 25 listopada 2018, 23:06

Jestem tego samego zdania.

robertm
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: robertm » 26 listopada 2018, 23:27

W pierwszej kolejnosci proponuje zainwestowac w siebie .. niestety co raz mniej osob podaza ta droga, a pozniej sa zdziwienie brakiem postepu w zyciu zawodowym. Zyjemy w takich, a nie innych czasach i bez tego ani rusz. Ludzie wola te pieniadze wydac na jakies przyziemne przyjemnosci dajace krotkotrwale uczuczie spelnienia zamiast spojrzec na wszystko z dalszej perspektywy. Jesli chodzi o prowadzenie wlasnego biznesu to podstawowa rzecza bedzie postawienie na jakosc produktow czy tez uslug jakie swiadczymy naszym klientom. Nie mozna w inny sposob konkurowac. Co ciekawe mozna takze dostac dotacje odnosnie szkolen z tego zakresu. Moim zdaniem pierwszym na jakie powinnismy wyslac naszych ludzi jest zarządzanie jakością, bo to najwazniejszy filar dzialalnosci. Zreszta popatrzcie na wybrany rynek i porownajcie sobie dwa konkurencyjne produkty w podobnych cenach .. czesto jakosc nie idzie w parze - a co raz wiecej osob zdaje sobie z tego sprawe...

Ircia77
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ircia77 » 26 listopada 2018, 23:52

Myślę, że duży wpływ na rozwój firmy ma również to jakie usprawnienia w niej wdrążamy. Uważam, że warto w sieci troszkę poszperać za różnymi rozwiązaniami. Przykładowo jakiś czas temu mój brat postawił na rozwiązania firmy primesoft. Od teraz zaoszczędził sporo gotówki na niektórych procesach i wszystko co związane z przepływem informacji odbywa się sprawniej.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 29 listopada 2018, 09:13

Według mnie dzisiaj bardzo ważną rolę w rozwoju biznesu odgrywa nowoczesne oprogramowanie. Zerknij na ofertę firmy ItMagination. Oni zajmują się tworzeniem dedykowanego oprogramowania, które będzie idealnie dopasowane do twoich potrzeb.

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 4 stycznia 2019, 09:41

myślę, że każda branża rządzi się swoimi prawami i nasze działania powinny odpowiadać na najważniejsze potrzeby wynikające ze specyfiki prowadzenia danego biznesu. Jeśli zarządzacie restauracją to szczerze polecam wypróbować darmową aplikację Barfitter. Składa się z kilku modułów dotyczących m.in zamówień, sprzedaży czy czasu pracy. Dostęp do niej też jest mega prosty bo wystarczy jedynie dostęp do sieci i przegląrka www ( ja korzystam i na tablecie i na smartphonie).

Awatar użytkownika
Michaelaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Michaelaa » 14 stycznia 2019, 16:03

Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę w stanie pomóc w tym zakresie.

buffy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: buffy » 20 kwietnia 2019, 17:49

Myślę że warto postawić na motywację pracowników, może warto wykupić im pakiety medyczne medicover? teraz praktycznie każdy pracodawca oferuje coś takiego

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rzeźnia”