Jak prawidłowo rozwijać swój biznes

Odpowiednie miejsce na uwolnienie swoich emocji! Tutaj nikt Cię nie skrzyczy za brzydkie słowa. Ulżyj sobie w tym dziale. Pamiętaj tylko by nie obrażać innych osób.
bale
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jak prawidłowo rozwijać swój biznes

Post autor: bale » 19 kwietnia 2018, 15:09

Na pewno za jakiś czas warto zainwestować w system obiegu dokumentów które usprawni nie tylko obieg faktur i umów, ale przede wszystkim prace konkretnych działów. Poczytaj na connecto.pl o tym, umów się na prezentację i będziesz w stanie ocenić czy warto czy jednak szukasz czegoś innego.

jenny79
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jenny79 » 20 kwietnia 2018, 21:49

Rozwój biznesu zagwarantuje wejście na zagraniczne rynki :) Moja firma zaczęła świetnie prosperować odkąd skorzystaliśmy z oferty strony.DE :) Dzięki pozycjonowaniu w niemieckich wyszukiwarkach i profesjonalnej obsłudze klienta niemieckiego, udało nam się pozyskać rzeszę nowych klientów ;)

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Prostolinijna » 21 kwietnia 2018, 00:53

tak naprawdę wszystko wpływa pozytywnie na rozwój firmy, usprawnia sprzedaż i logistykę. Dobrze pomyśleć przy tym o dobrym oprogramowaniu które ułatwi komunikację między magazynem i resztą działów. Ta oferta jest godna uwagi https://erpnav.pl są to bardzo dobre systemy.

Kewin_141
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kewin_141 » 21 kwietnia 2018, 11:45

Wydaje mi się, że dobra reklama to jest podstawa! :)

LightBright
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: LightBright » 21 kwietnia 2018, 13:20

Hmm... nie prowadziłem nigdy swojego biznesu, więc zbytnio nie wiem :P

FifiMifi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: FifiMifi » 21 kwietnia 2018, 18:20

Może warto w tym zakresie skorzystać z pomocy jakiegoś doradcy biznesu? :)

DidzejKrolik
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: DidzejKrolik » 22 kwietnia 2018, 12:07

Zgadzam się w stu procentach z przedmówca! :)

RonoH22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: RonoH22 » 22 kwietnia 2018, 12:52

Wydaje mi się, że jak ktoś nie wie jak rozwijać biznes to nie powinien się za to zabierać :P

Ola3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ola3 » 23 kwietnia 2018, 11:34

W rozwoju firmy ważne jest inwestowanie w nowoczesne systemy, które mogą usprawnić działania wewnętrzne danego przedsiębiorstwa. Wiem o tym z własnego doświadczenia, bo jakiś czas temu zainwestowaliśmy w elektroniczny obieg dokumentów w firmie i przyniosło to bardzo pozytywne rezultaty. Skorzystaliśmy z oferty Ideo Sp. z o.o. którzy bardzo sprawnie wdrożyli taki system w naszej firmie. Gorąco polecam takie rozwiązania! https://www.ideo.pl/rozwiazania-it/elek ... okumentow/

laguna
Milczek
Milczek

Post autor: laguna » 25 kwietnia 2018, 10:41

Na pewno dobrym rozwiązaniem będzie certyfikacja jakości iso. Dzięki niej zwiększasz prestiż swojej firmy, co daje Ci też większe szanse na dotacje unijne czy zamówienia publiczne. Polecam bliżej zapoznać się z tematem.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 26 kwietnia 2018, 15:11

Myślę, że najlepszym sposobem jest ciągłe inwestowanie oraz bieżąca wymiana sprzętów, na jakich pracują nasi pracownicy. Jeśli prowadzicie magazyn, to ja z pewnością mogę wam zarekomendować terminal Zebra MC92N0 . Długo szukałam terminalu, który sprosta moim wszystkim wymogom - niemniej jednak, ten jest bezkonkurencyjny.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 28 kwietnia 2018, 12:51

Myślę, że warto iść również równo z nowoczesnym rozwiązaniami i przykładowo można postawić na systemy płatnicze takie jak https://www.cashbill.pl/platnosci/paypal , dzięki którym można wygodnie płacić za towar niezależnie od rodzaju waluty. W niektórych branżach może się przydać taki namiar na spółkę przykładowo CashBill, która oferuje świetne rozwiązania płatnicze.

ODPOWIEDZ