Kurier

Zbiór różnych śmiesznych filmików, linków oraz obrazków. Jeśli masz zły dzień to odwiedź ten dział. Na pewno zarysuje się na Twojej buzi szczery uśmiech.
laguna
Milczek
Milczek

Re: Kurier

Post autor: laguna » 19 października 2017, 15:05

Bardzo ważne jest to, aby skorzystać z usług dobrego kuriera. Kolejną ważną rzeczą jest odpowiednie spakowanie takiej przesyłki.

Ania85K
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Ryby

Post autor: Ania85K » 2 listopada 2017, 14:40

haha :D ach Ci kurierzy

yuremp
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: yuremp » 21 grudnia 2017, 21:44

Dlatego według mnie warto korzystać ze sprawdzonych firm. Ja osobiście jestem fanem Fedexu. Być może nie jest to najtańsza firma, jednak mam pewność, że jakość usług stoi na dobrym poziomie i nie muszę się martwić o to czy przesyłka dotrze w całości.

Magdula88
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Magdula88 » 31 grudnia 2017, 08:44

Nie ma się chyba co do jednej firmy przywiązywać. Rynek się rozwija, oferty się zmieniają, dlatego też usługi brokerów kurierskich są coraz bardziej powszechne. Można tak szybko i łatwo znaleźć najlepszą dla was ofertę. Za pośrednictwem brokerkurier.pl/tani-import-przesylek-kurierskich-z-chin-do-polski będziecie mogli zamówić paczkę krajową jak międzynarodową, w tym z bardzo popularnego dla nas kierunku czyli Chin. Zamówicie transport drobnicowy, kontenerowy, paczki czy też palety. Dobra opcja także dla firm i e-sklepów

EmmiliaF
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: EmmiliaF » 15 lutego 2018, 10:27

Gdy poszukujecie kogoś do stałej współpracy oraz macie do przewiezienia większych gabarytów rzeczy, albo po prostu większe ilości to warto postawić na firmę transportową z flotą większych pojazdów - tirów. Taką firmą jest Aston Partner. U nas w firmie korzystamy z ich usług. Przewożą głównie do Szwajcarii ale również do innych krajów Uni

Saqura
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Saqura » 27 lutego 2018, 18:01

Mam do Was pytanko odnośnie dobrego kuriera, który dowiezie moją przesyłkę za granicę. Chciałabym się dowiedzieć jednak coś więcej na ich temat ! Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc

karinka121
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: karinka121 » 28 lutego 2018, 20:26

Ja biorę kurierów tylko z polecenia bo prowadząc firmę nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek wpadki. Istotne jest też zabezpieczanie paczek przed uszkodzeniem. U mnie sprawdzają się poduszki do wypełniania paczek. Warto sobie je wypróbować bo dzięki nim paczka przychodzi bez uszkodzeń :)

Awatar użytkownika
Skyler White
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 7 marca 2018, 14:56

Ja z żadną firm nie miałam przykrych sytuacji. ;)
http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Ola3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ola3 » 13 marca 2018, 13:39

Priorytet chyba :P

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 22 marca 2018, 18:35

Przeprowadzka to duży problem zwłaszcza z przewiezieniem mebli. Ważne tylko, żeby wybrać porządną firmę. Możemy skorzystać z firmy, która fachowo zajmuje się transportem dużych gabarytów zarówno na terenie kraju jak i po za nim. Koszt przewozu paczki możemy czasami wyliczyć na stronie internetowej.

ZuzannaKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ZuzannaKa » 1 maja 2018, 09:00

Ja zazwyczaj korzystam z serwisu Furgonetka.pl, z tego względu, że jest tam mega praktyczny kalkulator, który wylicza nam koszty naszej przesyłki u różnych firm kurierskich. Jak na razie najkorzystniej zawsze wychodzą moje paczki wysyłane przez firmę fed ex , warto zajrzeć także bezpośrednio w ich cennik, generalnie na stronie masz tyle informacji, że na pewno wybierzesz najlepszą ofertę dla siebie.

Koniecki
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Koniecki » 21 maja 2018, 15:55

Super, dzięki wielkie :) Z całą pewnością przydadzą mi się te porady :)

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 22 maja 2018, 10:52

Z tego co wiem, to lepiej korzystać z usług brokerów, a nie bezpośrednio u przewoźników. Ceny są wtedy znacznie korzystniejsze. Ja bardzo lubię korzystać z opcja zamawiania kuriera do domu - jestem w stanie zaoszczędzić wtedy wiele czasu. Zobaczcie sami, jak to zrobić https://www.ebox24.pl/jak-zamowic-kuriera-do-domu

Awatar użytkownika
miedziak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: miedziak » 30 maja 2018, 15:41

Mam dokładnie to samo zdaniem co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
Czasami warto zmienić zdanie. To znaczy, że człowiek myśli.

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 18 czerwca 2018, 15:52

Chyba wszystkie usługi kurierskie działają na podobnych zasadach. Jedyne co je różni miedzy sobą to to, czy faktycznie profesjonalnie zajmują się obsługą paczek. Ja zadowolona jestem z wysyłek do anglii https://www.flypak.pl/ . Prowadzę dość sporą działalność, w której towary muszą dotrzeć do klientów na czas. Ta firma zapewnia mi specjalne pakiety biznesowe i to w przystępnej cenie dlatego lubię z nimi współpracować.

ODPOWIEDZ