Uzależnienie od komputera

To jest dział dla każdego kto lubi multimedia. Znajdziesz tutaj rozmowy na temat muzyki, filmu, teatru, fotografii oraz różnych książek. Opowiedz czego lubisz słuchać lub oglądać.
balbina
Milczek
Milczek

Uzależnienie od komputera

Post autor: balbina » 19 marca 2015, 09:25

Kompa dzisiaj wypierdziulam, już się teraz nie rozczulam. Jak mój facio w kompa wrósł, to woreczki będzie niósł. Gdy to powiem mej ferajnie, chłopu już nie będzie fajnie. Bo jak "chęci" mu opuchną, to zostanie straszne próchno!
Załączniki
keyboard-629234_640.png
wrósł on wrósł w klawiature
Biznes kobiety

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Re: Uzależnienie od komputera

Post autor: szuwarek » 10 marca 2019, 14:27

Takie uzależnienie od komputera to już choroba. Podjęłaś drastyczne kroki, ale naprawdę Cię podziwiam. Teraz powinnaś jeszcze namówić swojego partnera na odpowiednie leczenie. W tej bazie Ranking ośrodków terapii znajdziesz najbliższą pomocną poradnię. Wystarczy do nich zadzwonić i umówić wizytę. W tych placówkach pracują najlepsi specjaliści i z pewnością pomogą wyjść z takiego uzależnienia.

Awatar użytkownika
Skyler White
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 28 marca 2019, 09:31

To co, w takim razie wszystkie osoby spędzające przed komputerem po kilka godzin dziennie są uzależnione i powinny się leczyć? ...
http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Jarka 99
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Jarka 99 » 12 kwietnia 2019, 17:42

Każde uzależnienie jest groźne. Jakiekolwiek by było. Miałam w rodzinie alkoholika i wiem że ciężko z kimś takim zyc. Znaleźliśmy ośrodek w którym wujek mogł sie leczyć .Jest taki ośrodek Medox w Nowym Modlinie. Mają tam świetnych specjalistów którzy potrafią pomóc.A jeśłi chodzi o uzależnienie od komputera to mój chrześniak ma bardzo podobne zachowanie do mojego wujka.Tamten był agresywny po alkoholu a ten dostaje agresji jak mu sie wyłaczy komputer. Takie zachowanie też należy leczyć.

wroblo13
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: wroblo13 » 12 kwietnia 2019, 18:45

Warto popytać w tej materii znajomych. Na pewno będą w stanie pomóc.

Awatar użytkownika
matis66
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: matis66 » 14 maja 2019, 13:41

Dzięki za interesujące porady w tym zakresie. Na pewno mi się one przydadzą.
Gdyby nie było kobiet, wszystkie pieniądze na świecie nie miałyby żadnego znaczenia.

ODPOWIEDZ