Wifi w biurze i w domu

To jest dział dla każdego kto lubi multimedia. Znajdziesz tutaj rozmowy na temat muzyki, filmu, teatru, fotografii oraz różnych książek. Opowiedz czego lubisz słuchać lub oglądać.
otylka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Wifi w biurze i w domu

Post autor: otylka » 23 września 2018, 10:46

Z jakich ruterów korzystacie w których miejscach i możecie polecić? które mają najlepszy zasięg i są niezawodne? kupiłam obecnie nowy do domu, samodzielnie podłączyłam i skonfigurowałam z pomocą informacji ale obawiam się że na warunki biurowe ten model się nie sprawdzi, potrzebuję chyba czegoś mocniejszego. Nie za bardzo się jednak na tym znam i chętnie skorzystam z porad kobiet biznesu :) musicie w firmach z niezawodnego wifi przecież korzystać.

Awatar użytkownika
hania85
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Re: Wifi w biurze i w domu

Post autor: hania85 » 31 października 2018, 08:15

Ja skorzystałam z pomocy Pana w sklepie komputerowym :lol: bo sama sie na tym nie znam. Może też spróbuj? Teraz nie jestem w stanie powiedzieć, z jakiego korzystamy, bo dopadł mnie już długi weekend :P ale mój spokojnie sie sprawdza na kilka komputerów plus bóg wie ile telefonów :P dlatego polecam do takich rzeczy Panów Informatyków
I can't move the moutians for you ;)

Igor76
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Igor76 » 31 października 2018, 14:22

Najlepiej kupić sobie z cyfrowego polsatu router.
____
żłobek Nowa Wieś

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 30 listopada 2018, 12:49

Jeśli ktoś działa w tej branży to warto kupić sobie również taki https://www.sklepelektryka24.pl/miernik ... znego.html miernik pola elektromagnetycznego. Za jego pomocą można wykonywać detekcję instalacji sieci bezprzewodowych LAN (Wi-Fi) i ogólnie masę innych spraw ;) Muszę przyznać, że od momentu zakupu wykorzystuję potencjał tego urządzenia na maksa ;)

ODPOWIEDZ