Operacje plastyczne moda czy konieczność?

Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie, uprawiają jakiś sport lub po prostu lubią oglądać kanały sportowe. Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i spędzają aktywnie czas.
STYLJOLA
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Operacje plastyczne moda czy konieczność?

Post autor: STYLJOLA » 7 sierpnia 2006, 20:57

Czy zdecydowalibyście się na tak trendy ostatnio operacje plastyczne?
Co myślicie o programach gdzie kobiety poddają się takim zabiegom?

Awatar użytkownika
paszczak000
Administrator
Administrator
Znak zodiaku: Panna
Nasza Klasa: 162689
Kontakt:

Post autor: paszczak000 » 7 sierpnia 2006, 21:13

Hmm... no chyba, że z konieczności jak ktoś miał jakiś wypadek i okropnie wygląda. Ale nie cuda niewidy i porgramy TV robić. Upiększ mnie... "Bądź piękny" staratata ;]
"Nobody will ever need more than 640k RAM!" -- Bill Gates, 1981
"Windows 95 needs at least 8 MB RAM." -- Bill Gates, 1996
"Nobody will ever need Windows" -- logical conclusion

Awatar użytkownika
Qrczak
Otwarty Umysł
Otwarty Umysł
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 1108932
Kontakt:

Post autor: Qrczak » 7 sierpnia 2006, 21:39

tak jak Paszczak powiedział, jeśli właśnie człowiek jest po wypadku czy co, i naprawde fatalnie wygląda to tak.
Co do reszty ludzi uważam że nie powinno się zmieniać wyglądu :) trza siebie zaakceptować takim jakim się jest ^_^ po co jeszcze zmieniać. no ale każdy może robić co chce więc nie wnikam ^_^

Awatar użytkownika
Jacu$
Przyjaciel
Przyjaciel
Znak zodiaku: Wodnik
Kontakt:

Post autor: Jacu$ » 7 sierpnia 2006, 23:22

j.w.
Jacu$

STYLJOLA
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: STYLJOLA » 8 sierpnia 2006, 09:12

Myślę że jest to też kwestia psychiczna.
I zdarza się, że wygląd lub jego pojedyncze elementy bardzo ciężko zaakceptować i z czasem dla kogoś może stać się to naprawdę poważnym problemem życiowym.A jeżeli taka operacja chociaż częściowo może takiego typu problemy rozwiązac to dlaczego nie ?!

Awatar użytkownika
Patrycja
Przyjaciel
Przyjaciel
Znak zodiaku: Wodnik
Nasza Klasa: 172935
Kontakt:

Post autor: Patrycja » 8 sierpnia 2006, 09:26

jezeli bylam bym bo jakims wypadku miala cos znieksztalcone byla poparzona czy cos podobnego- jezeli mialabym mozliwosc, zrobilabym operacje. to poprawiloby moj wyglad, a przede wszystkim czulabym sie lepiej nie widzac na sobie skutkow tego wypadku.

ale robic tylko dlatego zeby sobie cos poprawic- nie. bo po co? pewnie ze sa napewno jakies rzeczy ktore mi sie we mnie nie podobaja ale taka jestem bylam i bede. a jesli mam sie komus podobac to taka jaka jestem a nie taka jaka moglabym byc.

a jesli chodzi o programy typu "chce byc piekna" to sprawa tych kobiet ktore biora tam udzial. ich zycie ich sprawa.

p01ss0n

Post autor: p01ss0n » 3 września 2006, 17:38

Nie można tego w ten sposób oceniać. Chęć zrobienia sobie operacji plastycznej ma takie samo podłoże psychiczne co chęć zmiany płci. Często taka osoba przed podjęciem operacji plastycznej ma psychosomatyczne objawy różnych chorób od bólów krzyża począwszy, a na depresji skończywszy. Tak na prawdę ważne jest abyśmy dobrze czuli się w swojej skórze dlatego poważną operacjię plastyczną poprzedza seria wizyt u psychoanalityków którzy próbują dowiedzić się czy problem leży głęboko w psychice człowieka czy jest to tylko niegroźna fanaberia którą można wybić z głowy pacjentowi.

Awatar użytkownika
pasadena
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pasadena » 26 maja 2007, 13:30

W obecnych czasach nie możemy porównywać tego do zmiany płci... Być może, w kilku przypadkach na tysiąc - masz rację. Ale niestety z operacji plastycznych powstała moda: na nowe biusty, nowe twarze, nowe wszystko. Szkoda, że nie na nowy rozum.

Awatar użytkownika
Klaudi
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta
Kontakt:

Post autor: Klaudi » 28 maja 2007, 09:38

to wszystko zalezy od dużej ilości czynników, jak człowiek podchodzi do swojego wyglądu, jak został wychowany i czy rzeczywiście jest jakaś część jego ciała któa mogłaby sprawic gorsze samopoczucie. W przypadku ludzi po wypadkach to wrecz jestem za tym żebyśmy te operacje chociaż troche refundowali. Natomiast co do innych nie potępiam. Widziałam wiele razy kiedy ktoś nie mógł sobie poradzić z pewnym defektem swojego ciała i nie potrafił tego przekształcic na znak rozpoznawczy swojej osobowości. Lepiej fudnąć sobie tą operacje niż wydawac w nieskończoność kase na psychologów i unieszczęśliwiać innych dookoła swoim dołkiem.
Wszystkie napisane posty nie są oświadczeniem ani oficjalnie wypowiedzianymi słowami,
jest to jedynie splot liter w wirtualnej rzeczywistosci i należy to traktować z odpowiednim dystansem

smarkata
Milczek
Milczek

Re: Operacje plastyczne moda czy konieczność?

Post autor: smarkata » 5 lipca 2016, 16:57

Wiele kobiet ma kompleksy na punkcie biustu, pośladków. A zabiegi upiększające, operacje plastyczne to sprawa osobista. Tylko, że jeśli chodzi o piersi to można obecnie obyć się bez skalpela. Powiększenie biustu czy pośladków odbywa się za pomocą preparatu Aquafilling. Jest to to żel hydrofilowy, który składa się w 98 % z soli fizjologicznej i 2% poliamidu. Warto sprawdzić tę ofertę.

Milana
Milczek
Milczek

Post autor: Milana » 6 lutego 2017, 11:30

Raczej moda z tego co widzę, tym bardziej, że z roku na rok takich operacji jest coraz więcej, a i klinik przybywa

kolia
Milczek
Milczek

Post autor: kolia » 25 kwietnia 2017, 14:02

A co sądzicie o przeszczepieniu tłuszczu do piersi, moja znajoma po wykonaniu takiego zabiegu jest bardzo zadowolona. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

fiona45
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: fiona45 » 11 maja 2017, 20:29

Moim zdaniem warto najpierw próbować bez operacji plastycznych, teraz nasz rynek ma tyle ciekawych propozycji na lepszy wygląd. Każdy znajdzie coś dla Siebie specjalnego np. w Coco-time we Wrocławiu. Widziałam tam ciekawe propozycje godne uwagi. Dobre ceny, sprzęt, obsługa i doradztwo na wysokim poziomie.

sko1
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: sko1 » 18 maja 2017, 13:04

Medycyna estetyczna to bardzo ważna sprawa, operacje plastyczne i rekonstrukcyjne są bardzo potrzebne ale w przypadkach poważnych uszkodzeń ciała! Powiększenie piersi itp to już moim zdaniem lekka przesada i dowód próżności!

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: histeryczka66 » 21 czerwca 2017, 10:22

To zależy, jak ktoś się zle czuje i może sobie pozwolić na taką operację to dlaczego nie? Ja sama poprawiałam sobie piersi, miałam operacje w Łodzi u doktor Żukowskiej, teraz do niej na wygladzanie zmarszczek jezdze. Czuje się o wiele lepiej a to najwazniejsze co nie?

ODPOWIEDZ