ból nóg i sport

Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie, uprawiają jakiś sport lub po prostu lubią oglądać kanały sportowe. Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i spędzają aktywnie czas.
Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

ból nóg i sport

Post autor: Brutus25 » 22 listopada 2018, 09:40

Mam nieduże żylaki na nogach, lekarz powiedział ze prędzej czy później będę musiał zdecydować się na zabieg. Ja do osób odważnych nie należę, a o zabiegu słyszeć nie chcę. Postanowiłem poszukać w aptece internetowej leku, który powstrzyma rozwój choroby, zniweluje ciężkość nóg i nocne skurcze. Trafiłem na taki preparat DOBENOX FORTE, czy ktoś go zna, stosował? Jaką macie opinię o jego skuteczności. Chciałbym dalej też aktywnie uprawiać sport.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Re: ból nóg i sport

Post autor: mela3 » 30 listopada 2018, 10:52

Spróbujcie z lekiem Garda, on zwalcza ból, działa też przeciwgorączkowo. Ja mam takiego typu leki zawsze w torebce, bo nigdy nie wiem kiedy mnie nawiedzi jakaś dolegliwość. Gardan dostaniesz w każdej aptece, nie jest drogi więc o swój portfel nie musisz się martwić. Czasami takie proste leki, mogą Ci więcej pomóc niż okłady etc

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 4 grudnia 2018, 10:25

Z tego, co wiem, to istnieją różne leki bez recepty na takie przypadłości. Najlepiej wybierz się do apteki, która jest dobrze wyposażona i porozmawiaj na ten temat z farmaceutą. Jestem pewna, że dobierze Tobie jakiś sprawdzony specyfik.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 24 kwietnia 2019, 11:41

Przy poważniejszych problemach gdy tabletki i maści nie pomagają to zostaje pójście do specjalisty, w Warszawie jest bardzo dobra klinika https://www.klinikaflebologii.pl/, mają wiele rodzajów zabiegów i problemem zajmują się od A do Z, każdy zabie poprzedza dokładna diagnostyka, robione jest usg doppler żył, a wbrew pozorom wcale nie tak łatwo w PL znaleźć miejce gdzie takie usg jest robione.

katiabircia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: katiabircia » 24 kwietnia 2019, 20:37

Czy to jest ta Klinika na Wawelskiej? Miałam tam robiony zabieg laseroterapii. Pełen profesjonalizm, jeden lekarz zajmuje sie twoim problemem i cie diagnozuje usg doppler . Zabieg laseroterapii był bezbolesny i nie zostawił żadnych sladów. Naprawde nie ma czego sie bać.

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 25 kwietnia 2019, 10:56

W przypadku tego rodzaju problemów wypadałoby udać się do ortopedy. ;)
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 25 kwietnia 2019, 17:16

katiabircia pisze:
24 kwietnia 2019, 20:37
Czy to jest ta Klinika na Wawelskiej? Miałam tam robiony zabieg laseroterapii. Pełen profesjonalizm, jeden lekarz zajmuje sie twoim problemem i cie diagnozuje usg doppler . Zabieg laseroterapii był bezbolesny i nie zostawił żadnych sladów. Naprawde nie ma czego sie bać.
Tak na Wawelskiej, dużo dobrego słyszałam o tej klinice. Laseroterapia to chyba jedna najnowocześniejszych metod leczenia żylaków. Praktycznie od razu możn wrócić do normalnego funkcjonowania. U jakiego lekarza robiłaś swój zabieg?

katiabircia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: katiabircia » 26 kwietnia 2019, 16:39

quiqui pisze:
25 kwietnia 2019, 17:16
katiabircia pisze:
Tak na Wawelskiej, dużo dobrego słyszałam o tej klinice. Laseroterapia to chyba jedna najnowocześniejszych metod leczenia żylaków. Praktycznie od razu możn wrócić do normalnego funkcjonowania. U jakiego lekarza robiłaś swój zabieg?
Ja leczyłam sie u dr. Leszczyńskiego, bardzo miły i rzeczowy lekarz. Zrobił potrzebną diagnostykę USG dopler która była niezbedna. Nastepnie lekarz określił jaka metoda leczenia bedzie odpowiednia. Miałam zabieg laseroterapii wewnątrzżylnej, bezinwazyjna metoda usuwania żył przy pomocy lasera. Nie zostawia prawie żadnych śladów mały punkcik po wenflonie, jest bezbolesna i jak pan doktor obiecał bede mogła odrazu wszystko robić. Naprawde jestem zadowolona i powiem szczerze ze naprawde bylo warto.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 29 kwietnia 2019, 17:46

katiabircia pisze:
26 kwietnia 2019, 16:39
quiqui pisze:
25 kwietnia 2019, 17:16
katiabircia pisze:
Ja leczyłam sie u dr. Leszczyńskiego, bardzo miły i rzeczowy lekarz. Zrobił potrzebną diagnostykę USG dopler która była niezbedna. Nastepnie lekarz określił jaka metoda leczenia bedzie odpowiednia. Miałam zabieg laseroterapii wewnątrzżylnej, bezinwazyjna metoda usuwania żył przy pomocy lasera. Nie zostawia prawie żadnych śladów mały punkcik po wenflonie, jest bezbolesna i jak pan doktor obiecał bede mogła odrazu wszystko robić. Naprawde jestem zadowolona i powiem szczerze ze naprawde bylo warto.
Mam nadzieję, że chodziło Ci o usuwanie żylaków a nie żył ;) dzięki za polecenie lekarza, zawsze to ktoś sprawdzony. Nie ma co zwlekać z takimi problemami żylnymi, nie dość że to średnio estetycznie wygląda to też żylaki jak się powiększają to zaczynają boleć i tylko usunięcie może coś pomóc.

katiabircia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: katiabircia » 29 kwietnia 2019, 20:13

Mam nadzieję, że chodziło Ci o usuwanie żylaków a nie żył ;) dzięki za polecenie lekarza, zawsze to ktoś sprawdzony. Nie ma co zwlekać z takimi problemami żylnymi, nie dość że to średnio estetycznie wygląda to też żylaki jak się powiększają to zaczynają boleć i tylko usunięcie może coś pomóc.
[/quote]
Chodziło mi o usuniecie żylaków, naprawde warto. Nogi wygladają o wiele lepiej i nie musisz ukrywac ich pod spodniami. Klinika ma swoje konto na yt https://www.youtube.com/channel/UCRPZR4Z62rXKHzXn9G8h3pA/featured można zpbaczyć pare filmików.

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: cebulsia » 22 maja 2019, 10:36

Jak bolą nogi to nic mi tak nie pomaga jak smarowaie maścią, na jakieś kontuzje to najlepszy dip rilif, łagodzi ból, chłodzi, po posmarowaniu ulga na długi czas. Sporty niestety wiążąs ię z kontuzjami, trzeba robić rozgrzewkę solidną.

ewi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ewi » 26 maja 2019, 22:33

stosujecie jakieś suplementy na żylaki? Moja mama mi poleciła maxi3vena i sama zaczęłam od niedawna brać. Zaskoczona jestem bo po wielu gozinach na nogach nogi mnie nie bolą, a ostatnio zawsze po pracy mnie mocno bolały, to pewnie zasługa ruszczyka on świetnie działa na żyły

roman3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: roman3 » 28 listopada 2019, 08:27

Mnie naprawdę bardzo nogi bolą po trenowaniu na siłowni.Ostatnio nawet zdecydowałem że będę kupował peptydy w sklepie internetowym.

Jarka 99
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Jarka 99 » 14 kwietnia 2020, 09:11

Mnie często bolą nogi w stawach i mam z tym problem.

jasiula
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jasiula » 14 kwietnia 2020, 16:01

To najlepiej iśc na konkretną rehabilitację. Ja czesto chodze do Kriosonik, miałam problem z kolanami i pomógł mi zabieg fali uderzeniowej .Tam mają dobrych specjalistów i na pewno dobiorą odpowiedni zakres ćwiczeń i zabiegów.

ODPOWIEDZ