dobra dieta

Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie, uprawiają jakiś sport lub po prostu lubią oglądać kanały sportowe. Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i spędzają aktywnie czas.
drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

dobra dieta

Post autor: drogadozen » 28 lutego 2017, 22:42

Szukam diety, która będzie dobrze działała na organizm oraz wspomoże regenerację wątroby. Chodzi mi o różne schorzenia. U mnie akurat lekarstwa trochę ją podniszczyły więc zależy mi na tym, aby zapewnić jej jak najlepsze warunki do regeneracji :)

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Re: dobra dieta

Post autor: Ajlar » 3 marca 2017, 09:59

hmm taka dieta musi być dobrze dopasowana jeśli masz problemy z wątrobą. Może zorientuj się jak to jest z posiłkami z cateringu dietetycznego ? Można przeciez zamówić rózne zdrowotne diety. Zerknij na stronę firmy Nutridieta, oni oferują róznorodne diety, nie tylko odchudzające.

adrian910
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adrian910 » 3 marca 2017, 13:18

według mnie nie ma dobrej diety

pomyleczka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: pomyleczka » 7 marca 2017, 21:25

Ja za to jestem zdania, że dietę powinno konsultować się z dietetykiem. Moja mama parę lat korzystała z randomowych diet, które niekoniecznie dobrze na nią działały... teraz poszła do dietetyka i małymi kroczkami dąży do swojego celu, ale przynajmniej już nie czuję się głodna. Zresztą same zobaczcie jak wygląda wizyta to nic strasznego, a przy okazji pod okiem fachowca będziecie pilnować wszystkich wymiarów ;)

kosmo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: kosmo » 24 marca 2017, 13:32

Ja nie stosuję żadnej diety. Po prostu w moim jadłospisie królują zdrowe, nieprzetworzone produkty - dużo warzyw, ryb, owoców. Zrezygnowałam też z cukrów. Nie podjadam słodkich przekąsek w postaci batoników czy cukierków. Jeśli jednak ktoś nie może bez nich żyć, to polecam przerzucić się na produkty bez cukru np. dżemy.

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rafek34 » 25 marca 2017, 08:01

Moim zdaniem dieta powinna być na mało kalorycznych składnikach w tym naturalnych. W tym celu polecam zajrzeć na ofertę producenta takich produktów na:https://ztkruszwica.pl/pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.

Judyta4
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Judyta4 » 28 marca 2017, 13:59

Dieta nie zawsze pomaga i też zalezy jaka jest. Mnie pomogła bielizna korygująca oraz odpowiednie ćwiczenia i noszę ją od 3 miesięcy - widzę znaczne efekty i nie mam już cellulitu.

Karla8
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Karla8 » 29 marca 2017, 10:04

Najlepiej jest wprowadzić trochę więcej ruchu niż zazwyczaj. Np jeździć do pracy (jeśli masz blisko) rowerem. Jeżeli chodzi o diety, ja bym proponowała wizytę u dietetyka, a masz pewność, że dietę skonstruował Ci fachowiec. Moja mama dostała taką dietę od dietetyka, wg zaleceń dietetyka ma się stosować do tej diety 6 dni w tygodniu, a w niedzielę je sobie jak chce i schudła już 8 kg. Tobie może inaczej dostosują dietę

Awatar użytkownika
Ada
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Ada » 31 marca 2017, 09:00

U mnie sprawdza się zdrowa dieta, aktywność fizyczna i tabletki z morwą od doppelherz ;)

kolia
Milczek
Milczek

Post autor: kolia » 31 marca 2017, 09:15

Według mnie najważniejsze jest by dieta była spersonalizowana i dopasowana do każdego indywidualnie. Moja siostra na tej diecie schudła kilkanaście kilogramów w kilka miesięcy. Posiłki smaczne a efektu jojo po dłuższym czasie brak :)

Ela78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Ela78 » 5 kwietnia 2017, 13:21

Witam,znalazłam bardzo ciekawego bloga sklepgwinner.pl/blog wszystko fajne opisane wiele ciekawych informacji.Dlatego ja połączyłąm trening z dietą. Fakt, faktem że potrzeba dużej wytrwałości i wiary w siebie, ale późniejsze efekty są doskonałe. Ja sama ostatnio zaczęłam biegać, to wszystko mnie motywuje. W końcu trzeba jakoś wyglądać.:)

Mózg
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: Mózg » 7 kwietnia 2017, 12:03

Dobra dieta w mojej ocenie nie może być przesadnie rygorystyczna, bo w innym przypadku bardzo ciężko będzie nam przestrzegać jej postanowień. Z pewnością warto spożywać każdego dnia w rozsądnych ilościach nabiał, warzywa, owoce, by zapewnić organizmowi odpowiednią dawkę wapnia, witamin i innych składników odżywczych. Zamiast jedzenia fast foodów możemy samodzielnie przyrządzać posiłki ze świeżych składników, które czekają na nas na sklepowej półce.

tomek443
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tomek443 » 7 kwietnia 2017, 12:30

nie ma dobrej diety

mniszka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mniszka » 9 kwietnia 2017, 00:58

Jak nie ma, jak jest :D Jeśli samemu nie umiemy jej ułożyć to można skorzystać z rady dietetyka. Nawet lepiej tak zrobić, bo na własną rękę możemy nieodpowiednio zbilansować składniki, co doprowadzi do zaparć i kuracji dicopegiem 10g. Niby to tylko jedzenie, ale to wcale to nie jest taka prosta dziedzina życia, trzeba się trochę na niej znać

roman4494
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: roman4494 » 9 kwietnia 2017, 07:39

a co to jest za dieta

ODPOWIEDZ