Jakie sporty uprawiacie?

Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie, uprawiają jakiś sport lub po prostu lubią oglądać kanały sportowe. Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i spędzają aktywnie czas.
Awatar użytkownika
izabelka67
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jakie sporty uprawiacie?

Post autor: izabelka67 » 20 grudnia 2018, 12:19

A czy uważacie, że taki trening personalny to dobre wyjście? Ja właśnie pilnie poszukuję czegoś sprawdzonego w tym zakresie tematycznym...
Lepiej być o trzy godziny za wcześnie niż o minutę za późno.

Awatar użytkownika
poripori
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: poripori » 29 stycznia 2019, 20:10

Dzięki za niezwykle interesujące porady. Sądzę, że z całą pewnością przydadzą mi się one.
Nie zawsze w cenę miłości wliczone są wszystkie dodatki.

otylka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: otylka » 7 kwietnia 2019, 20:26

Też chodzę na basen dwa razy w tygodniu. ostatnio koleżankę też wciągnęłam w ten sport. We dwie raźniej. Pamiętacie o odpowiedniej pielęgnacji skóry po basenie? koniecznie trzeba używać dedykowanych kosmetyków do mycia, one zneutralizują chlor jaki pozostaje po wyjściu z wody na ciele. Produkty Triswim są bardzo dobre, na sbrsports.pl można wszystko co potrzebne zakupić. Ja tam zamawiam właśnie.

wroblo13
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: wroblo13 » 12 kwietnia 2019, 18:47

W Sieci jest sporo porad na ten temat. Na pewno się coś znajdzie.

curie
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: curie » 30 maja 2019, 09:20

Głównie biegam i jeżdżę na rolkach. Mam to udogodnienie, że niedawno wybudowana została trasa rowerowa koło mojej miejscowości. Często z niej korzystam jak mam wolną chwilę czasu.

poważna
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: poważna » 27 lipca 2019, 16:06

Bieganie, pływanie to już u mnie było. Od jakiegoś czasu zaczęłam ćwiczyć crossfit, tylko mam jeden problem. Od ciężarów robią mi się pęcherze i potem trochę trwa zanim się zagoją. Utrudnia to treningi. Ale sam crossfit jest SUPER.

tusia99
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tusia99 » 28 lipca 2019, 12:57

Podobny problem z dłońmi to ja też miałam. W ogóle mam tendencję do suchej skóry, a jak zaczęłam na siłownię chodzić to to samo, pęcherze, odciski, masakra. Mi co tam dłużej ćwiczą polecili krem dla sportowców Afterworkout, dla mnie rewelacja. Nie znam drugiego takiego, który by tak szybko skórę regenerował i łagodził. A do tego na co często kobiety zwracają uwagę, ma w 100% naturalny skład.

KimKardash
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: KimKardash » 29 sierpnia 2019, 14:48

a ja się odchudzam i zaczełam biegać, nigdy nie lubiłam, ale sie przemogłam, zmusiłam do pierwszych i teraz polubiłam, to jak mi się głowa wyłacza kiedy biegam i mam swiety spokoj, do tego dieta pudełkowa z wygodnej diety i nigdy taka szczesliwa podczas odchudzania nie bylam hehe

mizar
Milczek
Milczek

Post autor: mizar » 14 stycznia 2020, 06:40

a próbowałyście już treningów EMS? Widze, że stają się coraz bardziej popularne. Ja skusiłam się jakiś miesiąc temu i za namową znajomej, która trenuje tak od dawna wybrałam się do Agnieszki z VICTORY BODY ( Warszawa-Wesoła). Pierwszy trening dał mi w kość ale też uświadomił jak wiele mogę zyskać nie poświęcając przy tym tak dużo czasu jak w wypadku siłowni czy zajęć fitness. Jestem dopiero na początku drogi ale wiem, że pod okiem takiej trenerki efekty są murowane :)

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 15 stycznia 2020, 14:10

Przy odpowiedniej motywacji i samemu sporo można osiągnąć.
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

ODPOWIEDZ