Tatuaż

Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie, uprawiają jakiś sport lub po prostu lubią oglądać kanały sportowe. Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i spędzają aktywnie czas.
hlopek
Raczkujący
Raczkujący

Re: Tatuaż

Post autor: hlopek » 29 listopada 2018, 12:36

Cześć wszystkim, chcę sobie zrobić tatuaż za niedługo, nie wiem tylko jakie studio najlepiej wybrać, może ktoś z was jest w stanie mi coś doradzić? Jestem z Wrocławia.

Lala56
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Lala56 » 4 grudnia 2018, 21:54

Delikatne i subtelne.... Serio? Jak ktos lubi duze i widoczne to co tu ma do rzeczy płeć?

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 4 stycznia 2019, 15:01

jak dla mnie jedynym słusznym wyborem byłbo Jah Love Tattoo z Warszawy. Sama dojeżdzałam tam z Trójmiasta i uważam, ze warto :) Rewelacyjni ludzie, sterylne warunki i sympatyczna i odstresowująca atmosfera podczas samego zabiegu :)

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 3 października 2019, 10:16

mizar no to możemy sobie przybić 5tkę bo ja też chodzę do Jah Love Tattoo na Wilczej. Super miejsce, takie klimatyczne, z luźną i przyjazną atmosfera. Ceny nie są wygórowane. Tatuatorzy są bardzo doświadczeni, kreatywni i otwarci.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 3 października 2019, 10:16

mizar no to możemy sobie przybić 5tkę bo ja też chodzę do Jah Love Tattoo na Wilczej. Super miejsce, takie klimatyczne, z luźną i przyjazną atmosfera. Ceny nie są wygórowane. Tatuatorzy są bardzo doświadczeni, kreatywni i otwarci.

ODPOWIEDZ