Zaproszenie o charakterze charytatywnym

Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie, uprawiają jakiś sport lub po prostu lubią oglądać kanały sportowe. Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i spędzają aktywnie czas.
jabudarek
Raczkujący
Raczkujący

Zaproszenie o charakterze charytatywnym

Post autor: jabudarek » 4 listopada 2016, 12:22

Witam serdecznie,
To jest aktualne zaproszenie o charakterze społecznym. Zakładam, że nikt nie odbierze tego negatywnie ? choć to może temat odrobinę na marginesie problematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprasza wszystkich do kolejnej rundy akcji ?HRowcy Dzieciom?. Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka ? możesz w nagrodę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. W naszym serwisie www dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
Pozdrawiam serdecznie,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako nachalnej reklamy ? chodzi o niedochodowy projekt dla organizacji charytatywnych.

Kasia32123
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Re: Zaproszenie o charakterze charytatywnym

Post autor: Kasia32123 » 10 listopada 2016, 09:40

Bardzo fajne są takie charytatywne ogłoszenia. Oby więcej takich było.

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 13 maja 2019, 08:00

Czy macie fundacje, jakie wspieracie, albo chwalicie ? JA OWSZEM. OPP Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ to świetna inicjatywa i bardzo jej kibicuję. Nie ma dla mnie niczego gorszego niż cierpienie dziecka i bezradność patrzącego na to wszystko rodzica. Cieszę się, że oni chcą temu wszystkiemu zapobiec.

Awatar użytkownika
matis66
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: matis66 » 14 maja 2019, 13:42

Warto popytać w tej sprawie znajomych. Myślę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.
Gdyby nie było kobiet, wszystkie pieniądze na świecie nie miałyby żadnego znaczenia.

ODPOWIEDZ