rehabilitacja

Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie, uprawiają jakiś sport lub po prostu lubią oglądać kanały sportowe. Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i spędzają aktywnie czas.
marina
Milczek
Milczek

Re: rehabilitacja

Post autor: marina » 29 listopada 2018, 12:44

Jeżeli chodzi o rehabilitację niepełnosprawnych to bardzo dobrze poradzi sobie z tym Stowarzyszenie Św. Celestyna. Ich siedziba znajduje się na Dolnym Śląsku. Jest to w pełni wyposażony i doświadczony ośrodek dla niepełnosprawnych.

Awatar użytkownika
iwona124
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iwona124 » 5 lutego 2019, 09:26

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Mieszkam w Katowicach i poszukuję właśnie jakiegoś dobrego fizjoterapeuty... Czy mieliście może kiedyś styczność z tym tematem i jesteście w stanie coś doradzić?
Tak długo opakowywałem się w milczenie, że trudno mi się rozpakować w słowach.

Awatar użytkownika
eoweow
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: eoweow » 5 lutego 2019, 16:21

Ja się niestety słabo na tym znam... Nie będę w stanie tutaj pomóc.
Sztuka jest najbardziej intensywną formą indywidualizmu, jaką kiedykolwiek znał świat.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 26 marca 2019, 13:52

Mi dużo dało smarowanie się kremem dip rilif, na urazy, mocny ból najlepsze, działa też oprócz tego że przeciwbólowo to też zmniejsza obrzęk, opakowanie wystarcza na długo.

WikaCenter
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: WikaCenter » 27 marca 2019, 14:50

Zawsze jak potrzebuję masażu lub innej usługi fizjoterapeutycznej to idę do Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu, mają tam najlepszych specjalistów w mieście.

ODPOWIEDZ