Jakie kremy?

Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie, uprawiają jakiś sport lub po prostu lubią oglądać kanały sportowe. Dział dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i spędzają aktywnie czas.
mizar
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jakie kremy?

Post autor: mizar » 22 marca 2018, 13:45

Najlepiej te z naturalnym składem. ja już od dawna używam kosmetyków marki Eldan Cosmetics. Na co dzień stosuję m.in krem nawilżająco-ochronny Idractive Moisture Daily Protection. W składzie np. pantenol, masło shea, wit A i E, olej ryżowy czy hydrolizowane białko ryżu. Zawiera przeciwutleniacze, które chronią skórę.

Paula Klys
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Paula Klys » 24 kwietnia 2018, 10:08

Ja ostatnio jestem zafascynowana olejem kokosowym i jego zastosowaniem w różnych dziedzinach, nie tylko kosmetyce. Dlatego gdy natknęłam się na serię balsamów, kremów i szamponów Palmers Coconut, to bez wahania postanowiłam je wypróbować. I używam ich już od trzech miesięcy i raczej szybko mi się nie znudzą. Kremy i balsamy bardzo ładnie pachną ( jeśli ktoś lubi zapach kokosa) i co najważniejsze bardzo dobrze nawilżają moją suchą skórę, jest po nich gładka i miękka w dotyku. Co jeszcze dla mnie ważne to to, że mają naturalny skład, bo niektóre balsamy po prostu mnie uczulają.

Awatar użytkownika
Malwa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Malwa » 24 kwietnia 2018, 15:28

A może warto w tym temacie poszperać w Internecie? Moim zdaniem to może być dość dobre rozwiązanie ;)
Jest skomplikowany i złożony niczym labirynt, w którym chcę się zgubić.

zuZeX
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: zuZeX » 29 kwietnia 2018, 21:31

Z ciekawszych kremów na które ostatnio natrafiłam mogę wyróżnić taki rodzaj kremów jak kremy orientana. Czy któraś z was dziewczyny miała już kiedykolwiek okazję z nich korzystać ? Bo jeśli nie, to sądzę, że warto spróbować :)

Telefik
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Telefik » 29 kwietnia 2018, 21:52

To wszystko zależy od naszej cery, pod nią powinniście dostosować krem

Awatar użytkownika
bertek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bertek » 2 maja 2018, 14:37

Myślę, że znajomi z całą pewnością będą w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc. To się zawsze sprawdza :)
Czasami ludzie wyglądają normalnie, ale pewnego dnia robią coś kompletnie zaskakującego - i lądują w miejscu takim jak ten szpital.

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rafek34 » 10 maja 2018, 22:01

Bardzo długo szukałam odpowiedniego kremu dla mnie. Niestety ma bardzo wymagającą skórę. Najlepsze sa kosmetyki naturalne.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 12 maja 2018, 09:00

Ja z reguły używam innego kremu na dzień i innego na noc. Kupuję dwa różne bo każdy z nich ma inne składniki aktywne, a także inne ich stężenie. Dzięki temu skóra nie przyzwyczaja się do nich tak bardzo i aktywnie działają na jej kondycję. Najróżniejsze kremy do twarzy znajdziesz w internecie, polecam Allegro.

marina
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: marina » 28 maja 2018, 11:21

Bardzo duży wybór naturalnych kosmetyków ma też apteka online. Warto poszperać w sieci, gdzie najczęściej można znaleźć dużo lepsze ceny na produkty niż w aptekach czy sklepach stacjonarnych. Na pewno coś ciekawego uda się Wam znaleźć.

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 3 czerwca 2018, 12:32

Jeśli kremy to tylko Calluna Medica. Widać po zastosowaniu, że swoje produkty tworzą z pasji i miłości do naturalnego piękna. Używam obecnie ich kremu liftingującego i przeciwstarzeniowego. W widoczny sposób eliminuje u mnie oznaki zmęczenia oraz starzenia się skóry. Zawiera arktyczną różę, kawior, szarotkę alpejską i wino lodowe. Przekonajcie się same o jego cudownych właściwościach.

joons
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: joons » 12 czerwca 2018, 13:13

Najlepsze wysokiej jakości!

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 26 czerwca 2018, 17:57

Ja od dłuższego czasu mam problem z kurzajkami na dłoniach, czytałam że taki olej rycynowy rafinowany świetnie sobie z nimi radzi, nigdy wczesniej nie używałam tego specyfiku, i nie znam jego prawdziwych możliwości, widzę że dostępne są 100 i 500ml buteleczki, chyba zamówie mniejszą i zobaczę jak będzie działać.

lola35
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: lola35 » 10 lipca 2018, 15:49

jeżeli szukasz dobrych kosmetykow naturalnych to polecam Ci używanie tych na bazie oleju konopnego. Zastosowanie oleju konopnego czyli niczego innego jak konopi leczniczej wspomaga działanie kosmetykow w aspektach regeneracyjnych oraz nawilżajacych.

Awatar użytkownika
rafalundzan
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rafalundzan » 13 lipca 2018, 11:36

Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...
Przywódca zawsze odnajdzie swoje miejsce.

Kamix89
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kamix89 » 20 lipca 2018, 15:14

Od zawsze miałam problem z własną cerą. Jak weryfikowałam różne toniki zawsze powodowały uczulenie na twarzyczce oraz reszcie ciała. Całkiem niedawno natknęłam się w necie na naturalne artykuły. Z wnikliwości zdobyłam parę produktów. Okazały się nieprawdopodobne. Zero alergii i skóra promieniująca i silna.

ODPOWIEDZ