Strona 1 z 3

Nowe, większe mieszkanie

: 29 stycznia 2018, 00:33
autor: kapusniaczek
Dzień dobry,
Jestem młodą mamą- poszukiwane- nowe mieszkanie, w dobrej cenie, lokalizacji, najlepiej Mikołów. Znacie może godną polecenia firmę oferującą nieruchomości w tym rejonie?
Pozdrawiam! :)

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 21 lutego 2018, 13:21
autor: storka
Osobiście polecam Ci województwo podkarpackie, tj Rzeszów i okolice.

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 25 lutego 2018, 15:21
autor: samoa
Ja Wam powiem, że kupić mieszkanie nie jest tak trudno, gorzej później jeśli chcemy je sprzedać czy wynająć. Na prawdę wiele ludzi długo nie może znaleźć odpowiedniego nabywcy bądź najemcy. Najczęściej wystawiają ogłoszenie na portalach nieruchomościowych, a teraz świetnym narzędziem jest serwis odwlasciciela.pl. Kojarzycie taki? Działa banalnie łatwo, bo trzeba tylko zalogować się, wstawić ofertę i zdjęcia + wybrać formę płatności. Ogłoszenie pojawia się na ponad 100 różnych serwisach, więc docieramy do milionów osób zainteresowanych nieruchomością.

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 27 lutego 2018, 23:12
autor: ZuzannaKa
A na co zwracacie uwagę przy wyborze mieszkania dla całej rodziny? Ja rozglądam się za naprawdę różnorodnymi inwestycjami i faktycznie bardzo mnie ostatnio zaczęły przekonywać właśnie tego typu nowoczesne apartamenty, gdzie mam udogodnienia jak winda w bloku, co dla mamy z dzieckiem we wózku jest bardzo ważne i pewnie same o tym wiecie :)

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 28 lutego 2018, 00:39
autor: akronimm
Bardzo fajny pomysł, podoba mi się.

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 3 kwietnia 2018, 20:31
autor: Martyna Ka
Przy wyborze mieszkania dla całej rodziny warto mieć wsparcie pośrednika nieruchomości. Tak naprawdę ofert mieszkań jest duzo ale różnie to bywa i aby mieć spokój, to lepiej aby szukaniem i formalnościami zajął się specjalista. Ja niedawno kupowałam mieszkanie w Rzeszowie a do pomocy wynajęłam biuro, opinie o nich były bardzo dobre dlatego zdecydowałam się na współpracę z nimi. Nie żałuję, bo szybko znaleźli odpowiednie mieszkanie i dodatkowo zajęli się wszystkimi formalnościami.

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 30 sierpnia 2018, 21:44
autor: kabix179
Takie mieszkanko w Rzeszowie nie musi być wcale takie tanie. Ja ogólnie wiem, że stolica Podkarpacia jest mega rozwijającym się miejscem. Widać, ze wzrastają tu także potrzeby ludności.

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 30 sierpnia 2018, 22:39
autor: Paula883
Razem z mężem potrzebujemy nowego, większego mieszkania, ponieważ planujemy juz powiększyć naszą rodzinę. Znalazłam nowe mieszkania w Warszawie na Bemowie i od razu się zauroczyłam. Mieszkania są bardzo dobrze rozłożone pod względem przestrzennym a o to mi właśnie chodzi.

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 31 sierpnia 2018, 23:20
autor: yuremp
Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie mieszkań u dewelopera. Czasem lepiej jest przenieść sie do innego miasta.

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 15 września 2018, 15:36
autor: kfap
Jeśli chcesz mieć coś naprawdę dużego i fajnego to ja radziłbym Ci zajrzeć na stronę zlota44.com. Znajdziesz tam luksusowe apartamenty na sprzedaż w Warszawie, które moim zdaniem są nawet lepsze od świeżo wybudowanego domu. Zastanów się nad takim rozwiązaniem, bo sam w najbliższym czasie myślę coś takiego zakupić . Może nawet będziemy sąsiadami :D

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 12 października 2018, 14:41
autor: kinga5
Ja jestem właśnie po zakupie mieszkania i śmiało mogę polecić te apartamenty. Mają mieszkania w Gdańsku, Sopocie, Warszawie i wielu innych miastach w atrakcyjnych lokalizacjach. Dodatkowo standard mieszkania jest bardzo wysoki, a cena przystępna, więc warto zaglądnąć do ich oferty. :)

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 19 października 2018, 23:18
autor: poważna
Swoje pierwsze, własne mieszkanie kupiłam w Warszawie i jak na pierwszy strzał to dobrze trafiłam. Lokalizacja dobra, sąsiedzi spoko nie narzekam, dobry zarządca firma Per modum, wszystko pilnują na bieżąco a jak jakieś awarie się wydarzą to działają. Dobrze się mieszka w takich warunkach. Patrzcie też na to, nie tylko na samo wnętrze mieszkania

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 24 października 2018, 15:23
autor: iga22
A wiesz że w Warszawie powstaje teraz bardzo ładne i atrakcyjne osiedle Nowa Grochowska? Jest to fajnie zlokalizowane osiedle, w pobliżu masz dosłownie wszystko, sklepy, szkoły przedszkola i świetną komunikację miejską

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 25 października 2018, 09:25
autor: kazimierz332
Sam mieszkam w bardzo małym mieszkaniu i nigdy nie myślałem o wyprowadzce. Chyba każdy z was wie ile kosztuję teraz wynajem.

Re: Nowe, większe mieszkanie

: 26 października 2018, 09:52
autor: PatrycjaWójtowicz
kfap pisze:
15 września 2018, 15:36
Jeśli chcesz mieć coś naprawdę dużego i fajnego to ja radziłbym Ci...
Mieszkania robią wrażenie, chociaż akurat my specjalnie szukaliśmy czegoś poza centrum i nawet nie patrzyłam na tamte inwestycje. Powiem wam ze wybor na obrzeżach był spory i ostatecznie przekonalo nas mieszkanie w inwestycji neptun w ząbkach, przemyslimy układ, salon na srodku, po lewej pokoj rodzicow z osobna lazienka, po prawej czesc dzieciakow, metraz najmniejszy nie jest ale co zrobić jak ma się trojke dzieci :D