Nowe, większe mieszkanie

Jeśli chcesz coś kupić lub otrzymać za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
KamaKama
Raczkujący
Raczkujący

Re: Nowe, większe mieszkanie

Post autor: KamaKama » 28 czerwca 2019, 11:09

Na pewno polecam sprawdzić ofertę od dewelopera Nexity :)
Kupiliśmy od niech mieszkanie i jest piekne, osiedle zrobione jak od linijki, w dobrej cenie. Mają kilka inwestycji w różnych częściach miasta :)

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 16 lipca 2019, 10:30

A ja mam mieszkanie od Atala, bardzo ładne, kupiłam je z wykończeniem pod klucz prze mnie wybranym i mam mieszkanie dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam

tusia99
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tusia99 » 14 sierpnia 2019, 11:23

Nasze pierwsze mieszkanie w Warszawie to była kawalerka, ale ważne że było. Takie było nasze założenie, że jak trochę odłożymy może uda się większe kupić. Z pomocą kredytu udało się. Z tym, że zależało nam na tym, żeby gdzieś blisko tego pierwszego i żeby zarządca nieruchomości Per modum nam się nie zmienił. Bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków, a nie wszyscy tak bez uwag pracują i dbają o wszystko.

asanka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: asanka » 12 września 2019, 11:14

Ja mogę polecić dewelopera Avista sp.zoo. kupiliśmy od niego mieszkanie na nowym Wiktoria Osiedle w Malcanowie. Współpraca z takim inwestorem to przyjemność. Wszystko było załatwione ekspresem i konkretnie. Jeszcze czekamy na wykończenie mieszkania pod klucz, bo taką opcję wybraliśmy, ale już widzę że będzie pięknie.

neverland
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: neverland » 29 października 2019, 19:53

Zastanawiamy się nad ofertą dewelopera Luxhome budującego w podwarszawskich Ząbkach i Markach http://www.luxhome.pl
Piękne mieszkania w bezpiecznych dzielnicach, no i rzut beretem do stolicy.

gosiaczek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: gosiaczek » 30 października 2019, 17:45

Wydaje mi sie, ze warto sie zastanowic wlasnie nad tym, ze nie tylko wielkosc mieszkania jest istotna ale tez wysokosc jest czyms waznym :) Czy widzieliscie ta nowa inwestycje Libero w Olsztynie ? naprawde dopracowane mieszkania, z nowymi technologiami dopracowanymi pod kazdym wzgledem

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: cebulsia » 7 listopada 2019, 20:17

Jak ktoś szuka w okolicach Warszawy to w Ożarowie Mazowieckim dobrze buduje Home premium, robią segmenty,nie wiem czy aktualnie mają coś w sprzedaży. Ja na pewno nie chciałabym się w samej stolicy osiedlać, dużo znajomych mieszka pod Warszawą, ja z racji pracy i tak muszę dużo jeździć poza województwo nawet więc aż tak na lokalizacji ściśle w stolicy mi nie zależalo,ale dobrze jednak mieszkać w miarę blisko, jak jest jakieś szklenie, spotkanie to łatwo dotrzeć.

ODPOWIEDZ