Nowe, większe mieszkanie

Jeśli chcesz coś kupić lub otrzymać za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
kapusniaczek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Nowe, większe mieszkanie

Post autor: kapusniaczek » 29 stycznia 2018, 00:33

Dzień dobry,
Jestem młodą mamą- poszukiwane- nowe mieszkanie, w dobrej cenie, lokalizacji, najlepiej Mikołów. Znacie może godną polecenia firmę oferującą nieruchomości w tym rejonie?
Pozdrawiam! :)

storka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Nowe, większe mieszkanie

Post autor: storka » 21 lutego 2018, 13:21

Osobiście polecam Ci województwo podkarpackie, tj Rzeszów i okolice.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 25 lutego 2018, 15:21

Ja Wam powiem, że kupić mieszkanie nie jest tak trudno, gorzej później jeśli chcemy je sprzedać czy wynająć. Na prawdę wiele ludzi długo nie może znaleźć odpowiedniego nabywcy bądź najemcy. Najczęściej wystawiają ogłoszenie na portalach nieruchomościowych, a teraz świetnym narzędziem jest serwis odwlasciciela.pl. Kojarzycie taki? Działa banalnie łatwo, bo trzeba tylko zalogować się, wstawić ofertę i zdjęcia + wybrać formę płatności. Ogłoszenie pojawia się na ponad 100 różnych serwisach, więc docieramy do milionów osób zainteresowanych nieruchomością.

ZuzannaKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ZuzannaKa » 27 lutego 2018, 23:12

A na co zwracacie uwagę przy wyborze mieszkania dla całej rodziny? Ja rozglądam się za naprawdę różnorodnymi inwestycjami i faktycznie bardzo mnie ostatnio zaczęły przekonywać właśnie tego typu nowoczesne apartamenty, gdzie mam udogodnienia jak winda w bloku, co dla mamy z dzieckiem we wózku jest bardzo ważne i pewnie same o tym wiecie :)

akronimm
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: akronimm » 28 lutego 2018, 00:39

Bardzo fajny pomysł, podoba mi się.

Martyna Ka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Martyna Ka » 3 kwietnia 2018, 20:31

Przy wyborze mieszkania dla całej rodziny warto mieć wsparcie pośrednika nieruchomości. Tak naprawdę ofert mieszkań jest duzo ale różnie to bywa i aby mieć spokój, to lepiej aby szukaniem i formalnościami zajął się specjalista. Ja niedawno kupowałam mieszkanie w Rzeszowie a do pomocy wynajęłam biuro, opinie o nich były bardzo dobre dlatego zdecydowałam się na współpracę z nimi. Nie żałuję, bo szybko znaleźli odpowiednie mieszkanie i dodatkowo zajęli się wszystkimi formalnościami.

kabix179
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kabix179 » 30 sierpnia 2018, 21:44

Takie mieszkanko w Rzeszowie nie musi być wcale takie tanie. Ja ogólnie wiem, że stolica Podkarpacia jest mega rozwijającym się miejscem. Widać, ze wzrastają tu także potrzeby ludności. Wystarczy wyjść w poniedziałek na miasto i zobaczyć ile osób stoi pod https://kredytok.pl/oddzialy/kredytok-rzeszow/.

Paula883
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Paula883 » 30 sierpnia 2018, 22:39

Razem z mężem potrzebujemy nowego, większego mieszkania, ponieważ planujemy juz powiększyć naszą rodzinę. Znalazłam nowe mieszkania w Warszawie na Bemowie i od razu się zauroczyłam. Mieszkania są bardzo dobrze rozłożone pod względem przestrzennym a o to mi właśnie chodzi.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 31 sierpnia 2018, 23:20

Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie mieszkań u dewelopera. Czasem lepiej jest przenieść sie do innego miasta. w Poznaniu działa np. http://dudadevelopment.pl/, w ich ofercie znajdziesz wiele mieszkaań ;)

kfap
Milczek
Milczek

Post autor: kfap » 15 września 2018, 15:36

Jeśli chcesz mieć coś naprawdę dużego i fajnego to ja radziłbym Ci zajrzeć na stronę http://zlota44.com/ . Znajdziesz tam luksusowe apartamenty na sprzedaż w Warszawie, które moim zdaniem są nawet lepsze od świeżo wybudowanego domu. Zastanów się nad takim rozwiązaniem, bo sam w najbliższym czasie myślę coś takiego zakupić . Może nawet będziemy sąsiadami :D

kinga5
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kinga5 » 12 października 2018, 14:41

Ja jestem właśnie po zakupie mieszkania i śmiało mogę polecić te apartamenty na sprzedaż http://link8.pl/szukasz-dobrego-miejsca ... -sprzedaz/. Mają mieszkania w Gdańsku, Sopocie, Warszawie i wielu innych miastach w atrakcyjnych lokalizacjach. Dodatkowo standard mieszkania jest bardzo wysoki, a cena przystępna, więc warto zaglądnąć do ich oferty. :)

poważna
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: poważna » 19 października 2018, 23:18

Swoje pierwsze, własne mieszkanie kupiłam w Warszawie i jak na pierwszy strzał to dobrze trafiłam. Lokalizacja dobra, sąsiedzi spoko nie narzekam, dobry zarządca firma Per modum, wszystko pilnują na bieżąco a jak jakieś awarie się wydarzą to działają. Dobrze się mieszka w takich warunkach. Patrzcie też na to, nie tylko na samo wnętrze mieszkania
Ostatnio zmieniony 8 listopada 2018, 22:25 przez poważna, łącznie zmieniany 1 raz.

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 24 października 2018, 15:23

A wiesz że w Warszawie powstaje teraz bardzo ładne i atrakcyjne osiedle Nowa Grochowska? Jest to fajnie zlokalizowane osiedle, w pobliżu masz dosłownie wszystko, sklepy, szkoły przedszkola i świetną komunikację miejską

kazimierz332
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kazimierz332 » 25 października 2018, 09:25

Sam mieszkam w bardzo małym mieszkaniu i nigdy nie myślałem o wyprowadzce. Chyba każdy z was wie ile kosztuję teraz wynajem.

_____________________________________________________________________________________
voida.pl

PatrycjaWójtowicz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: PatrycjaWójtowicz » 26 października 2018, 09:52

kfap pisze:
15 września 2018, 15:36
Jeśli chcesz mieć coś naprawdę dużego i fajnego to ja radziłbym Ci zajrzeć na stronę http://zlota44.com/ . Znajdziesz tam luksusowe apartamenty na sprzedaż w Warszawie, które moim zdaniem są nawet lepsze od świeżo wybudowanego domu. Zastanów się nad takim rozwiązaniem, bo sam w najbliższym czasie myślę coś takiego zakupić . Może nawet będziemy sąsiadami :D
Mieszkania robią wrażenie, chociaż akurat my specjalnie szukaliśmy czegoś poza centrum i nawet nie patrzyłam na tamte inwestycje. Powiem wam ze wybor na obrzeżach był spory i ostatecznie przekonalo nas mieszkanie w inwestycji neptun w ząbkach, przemysleny układ, salon na srodku, po lewej pokoj rodzicow z osobna lazienka, po prawej czesc dzieciakow, metraz najmniejszy nie jest ale co zrobić jak ma się trojke dzieci :D

ODPOWIEDZ