Nowe, większe mieszkanie

Jeśli chcesz coś kupić lub otrzymać za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
kapusniaczek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Nowe, większe mieszkanie

Post autor: kapusniaczek » 29 stycznia 2018, 00:33

Dzień dobry,
Jestem młodą mamą- poszukiwane- nowe mieszkanie, w dobrej cenie, lokalizacji, najlepiej Mikołów. Znacie może godną polecenia firmę oferującą nieruchomości w tym rejonie?
Pozdrawiam! :)

storka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Nowe, większe mieszkanie

Post autor: storka » 21 lutego 2018, 13:21

Osobiście polecam Ci województwo podkarpackie, tj Rzeszów i okolice.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 25 lutego 2018, 15:21

Ja Wam powiem, że kupić mieszkanie nie jest tak trudno, gorzej później jeśli chcemy je sprzedać czy wynająć. Na prawdę wiele ludzi długo nie może znaleźć odpowiedniego nabywcy bądź najemcy. Najczęściej wystawiają ogłoszenie na portalach nieruchomościowych, a teraz świetnym narzędziem jest serwis odwlasciciela.pl. Kojarzycie taki? Działa banalnie łatwo, bo trzeba tylko zalogować się, wstawić ofertę i zdjęcia + wybrać formę płatności. Ogłoszenie pojawia się na ponad 100 różnych serwisach, więc docieramy do milionów osób zainteresowanych nieruchomością.

ZuzannaKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ZuzannaKa » 27 lutego 2018, 23:12

A na co zwracacie uwagę przy wyborze mieszkania dla całej rodziny? Ja rozglądam się za naprawdę różnorodnymi inwestycjami i faktycznie bardzo mnie ostatnio zaczęły przekonywać właśnie tego typu nowoczesne apartamenty, gdzie mam udogodnienia jak winda w bloku, co dla mamy z dzieckiem we wózku jest bardzo ważne i pewnie same o tym wiecie :)

akronimm
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: akronimm » 28 lutego 2018, 00:39

Bardzo fajny pomysł, podoba mi się.

Martyna Ka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Martyna Ka » 3 kwietnia 2018, 20:31

Przy wyborze mieszkania dla całej rodziny warto mieć wsparcie pośrednika nieruchomości. Tak naprawdę ofert mieszkań jest duzo ale różnie to bywa i aby mieć spokój, to lepiej aby szukaniem i formalnościami zajął się specjalista. Ja niedawno kupowałam mieszkanie w Rzeszowie a do pomocy wynajęłam biuro nieruchomosci123 opinie o nich były bardzo dobre dlatego zdecydowałam się na współpracę z nimi. Nie żałuję, bo szybko znaleźli odpowiednie mieszkanie i dodatkowo zajęli się wszystkimi formalnościami.

ODPOWIEDZ