Najtańsze opony w sieci!

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
Kashue

Re: Najtańsze opony w sieci!

Post autor: Kashue » 20 sierpnia 2012, 13:30

Rozumiem, że skoro używa Pan naszego forum jako miejsca do reklamy, chce Pan zagwarantować naszym użytkownikom jakiś dobry rabat?

Jeśli się mylę to nie widzę sensu w trzymaniu dłużej tego postu tutaj...

Kashue

Post autor: Kashue » 20 sierpnia 2012, 14:54

Prosiłbym o konkretną informację w stylu:
"Użytkownicy forum lub portalu dostają XX rabatu",
ponieważ "możliwość" nie jest niczym pewnym.

Awatar użytkownika
BoBsoN
Bywalec
Bywalec
Znak zodiaku: Wodnik
Kontakt:

Post autor: BoBsoN » 20 sierpnia 2012, 16:43

Przy rabacie 100% może się nawet skuszę :]
Jakże mógłbym nie mieć władzy? mienie władzy jest obowiązkiem króla!... tak więc zamilcz.

Kashue

Post autor: Kashue » 20 sierpnia 2012, 20:54

W sumie racja, póki nie będzie kodu rabatowego i jakiejś wartości wykasuje linki :)

Awatar użytkownika
paszczak000
Administrator
Administrator
Znak zodiaku: Panna
Nasza Klasa: 162689
Kontakt:

Post autor: paszczak000 » 21 sierpnia 2012, 08:34

A rowerowe też macie? :P
"Nobody will ever need more than 640k RAM!" -- Bill Gates, 1981
"Windows 95 needs at least 8 MB RAM." -- Bill Gates, 1996
"Nobody will ever need Windows" -- logical conclusion

Awatar użytkownika
vash
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: vash » 24 sierpnia 2012, 10:47

Co prawda czekaliśmy na Ciebie, ale damy panu jeszcze szansę ;-).

Kto wie możę ktoś tutaj będzie potrzebował nowego kompletu zimówek ;-).

PartycjaW
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: PartycjaW » 1 marca 2015, 18:39

Własnie szukam letnich opon, tak, że przydadzą się te najtańsze opony w sieci, są tutaj takie, no gdzie są ci oponiarze?
Załączniki
flat-tire-76563_640.jpg
opony potrzebuje

komi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: komi » 20 lipca 2016, 23:17

Trzeba poszukać w sieci. Istnieją bowiem dobre i tanie opony na rynku, w które naprawdę warto zainwestować. Proszę zerknąć sobie na ten artykuł oponeo.pl/tanie-opony . Można się naprawdę wiele dowiedzieć. W ten sposób kupimy dobre opony i nie przepłacimy.

slither
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: slither » 20 sierpnia 2018, 12:17

Ja mam opony. Nie rozumiem, dlaczego martwisz się, kiedy jeździsz w dwuletnich oponach. To nie jest jeszcze zbyt dużo. Pewnie masz jakieś mierne opony, które polecił Ci znajomy z warsztatu. Tak się nie robi! Sprawdzaj zawsze jak opony które kupujesz radzą sobie w testach. Ja np. kupuję tylko Continental, ponieważ większość tych testów po prostu wygrywają.

kejrejak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kejrejak » 24 września 2018, 10:30

Powiedzcie mi proszę czy warto sugerowac sie takim artykułem? Kiedy zmienić opony na zimowe? - sprawdź artykuł na Magazynceneo.pl przy wymianie opon, czy jednak lepiej czekać na pierwszy śnieg. Wiem, że to typowe zachowanie dla polskich kierowców ale ja tak często nie jeżdżę i nie wiem czy chcę "marnować" opony przy 7 stopniach Celsjusza.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 4 października 2018, 23:57

Dobrze jest, jeśli opony są i tanie i porządne. Ja zwracam uwagę na obie te rzeczy. Cena była naprawdę atrakcyjna a i jakość bardzo wysoka. I to się nazywa opony idealne! Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ozyr » 12 października 2018, 20:50

Najtańsze opony raczej nie będą zbyt dobrej jakości, jestem kierowcą od ponad 10 lat, więc wiem co nieco na ten temat. Akurat na tym elemencie wyposażenia auta nie oszczędzam na siłę, nie ma co, bo jak kupi się tanie, szybciej trzeba nabyć kolejny komplet i tak naprawdę wcale się to nie opłaca. Poza tym infrastrukturę drogową w Polsce mamy taką jaką mamy, więc przynajmniej sami możemy coś zrobić dla bezpiecznej jazdy kupując porządne opony:) Znajomy mechanik mi wspomniał niedawno o Continental. Nie wiem czy da się jednak zamówić je przez net czy trzeba szukać stacjonarnie.

marzycielka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: marzycielka » 4 grudnia 2018, 17:00

Ja też bym się bała zakładać u siebie najtańszych! Chcę jeździć bezpiecznie i mieć pewność, że będą dobrze przylegać do podłoża i mieć odpowiednią drogę hamowania. Również sprawdzam jak opony wypadają w testach, bo mam dzięki temu niezależne opinie. Wolę też nie jeździć na całorocznych, jakoś tak się nie mogę do nich przekonać. Ostatnio znalazłam w internecie artykuł o oponach SSR, po przebiciu opony można jechać 80/h przez około 80km do najbliższego warsztatu i nie trzeba wozić zapasówki. Co do mnie przemawia, bo mam mały samochód i miejsce w cenie! Co myślicie o takim rozwiązaniu? Warto kupić?

joanna.karus
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: joanna.karus » 22 grudnia 2018, 18:21

Ozyr pisze:
12 października 2018, 20:50
Najtańsze opony raczej nie będą zbyt dobrej jakośc...
no wlaśnie ja też chciałabym wiedzieć bo mam Continental muszę zmienić i wszyscy trąbią mi wokół bym zdecydowała się na opony Apollo, w czym one są lepsze? ktos mi racjonalnie wytlumaczy?

ODPOWIEDZ