zakupy przez internet

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
kika75
Raczkujący
Raczkujący

zakupy przez internet

Post autor: kika75 » 31 stycznia 2012, 22:35

parę dni temu na internecie znalazłam ciekawą stronę menudomowe.pl na której mozna zamówić produkty są one dostarczane do domu wraz z przepisami tabelą dietetyczną i deserem dostawa gratis żeby sprawdzić czy tak rzeczywiście jest zamówiłam i okazało się że był to strzał w dziesiątkę produkty świeże,super zapakowane, fajne przepisy i szybka dostawa czy ktoś z was już korzystał z takiego sposobu zamawiania towaru wasze opinie?

planet
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Re: zakupy przez internet

Post autor: planet » 20 sierpnia 2015, 18:40

Przez internet kupuję, albo przeglądam asortyment. Tak było w sytuacji, kiedy kupowałem pastę z woskiem do karoserii. Obejrzałem , poczytałem o właściwościach, a kupiłem na stacji.

smarkata
Milczek
Milczek

Post autor: smarkata » 22 sierpnia 2015, 11:58

A my się pewnie wreszcie zdecydujemy na zakup opon do wózka widłowego korzystając z oferty firmy Prestige Tyres Ich oferta jest ciekawa, a do innych ofert nie dotarłam.

planet
Milczek
Milczek

Post autor: planet » 22 sierpnia 2015, 12:21

Nie znam się w temacie, ale życzę dobrych decyzji. Czy zakup rekuperacji przez internet jest czymś normalnym? Wydaję się nam, że tak, bo oferta jest korzystna. W przyszłym tygodniu podejmiemy decyzję, czas na końcowe negocjacje.

rudanacja
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: rudanacja » 23 października 2015, 14:54

Takie zakupy są naprawdę bardzo wygodne. Ostatnio kupiłam sukienkę z reserved na domodi.pl i udało mi się znacznie mniej zapłacić. Najlepsze jest to, że pasuje idealnie:)

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ajlar » 28 lutego 2016, 12:24

Ja bardzo lubię zakupy przez internet. Dla mnie to same plusy: oszczędność czasu i pieniędzy. Najczęściej kupuję odzież w sieci. Mam kilka ulubionych sklepów z tanimi ubraniami. Bardzo lubię tam robić zakupy :)

Awatar użytkownika
Lux
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Lux » 3 marca 2016, 09:31

Jeśli ktoś planuje zakupy z branży elektrycznej pod remont czy budowę (m.in. okablowanie, bezpieczniki, oświetlenie, narzędzia) opłaci się to zrobić w sklepie Elektron Online. Sklep specjalizuje się własnie w tego typu materiałach, na bieżąco rozszerza ofertę, daje niezłe obniżki. Ze swojej strony polecam.

Raptyszka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Raptyszka » 10 marca 2016, 03:33

Ja wszystko kupuję przez internet, wczoraj zamówiłam ubranka do chrztu :P Mnie sklepy stacjonarne w ogóle nie są potrzebne do szczęścia.

Awatar użytkownika
Galina
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: Galina » 21 marca 2016, 13:31

hej, ja również często korzystam z zakupów internetowych. Nie mam czasu biegać po sklepach, w szczególności jak potrzebuję jakiejś zabawki dla siostrzeńców. Ostatnio zamawiałam klocki Jixin, identyczne jak LEGO, solidnie wykonane tylko dużo tańsze. Przesyłka kosztowała grosze a towar miałam w ciągu 2 dni w domu. Więc po co biegać po sklepach:)?

listewka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: listewka » 27 marca 2016, 23:33

również bardzo często kupuję przez internet, nawet ostatnio zamówiłam pralkę, na święta już mi wyprała obrusy, jak na razie pełne zadowolenie a cena była bardzo zachęcająca :) zakupy przez internet są bardzo wygodne, fajnie, że wszystko Ci dowiozą do domu, można nie mieć samochodu a zakupy się robią :)

JanuszCebula
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: JanuszCebula » 5 maja 2016, 08:12

Ja nie licząc zakupów spożywczych, już od dawna robię zakupy przez internet. Chociaż słyszałem, że niektórzy nawet jedzenie kupują online. Lepiej ten czas poświęcić na relaks i wycieczki.
Ostatnio zmieniony 14 marca 2017, 10:05 przez JanuszCebula, łącznie zmieniany 1 raz.

planet
Milczek
Milczek

Post autor: planet » 30 maja 2016, 20:27

Człowiek ciężko by miał odzwyczaić się o tej formy kupowania.
Nie odkryję Ameryki kiedy napiszę, że ostatnie zakupy przez internet to zabawki dla dzieci z Urwis.pl. Wygoda i szybki czas realizacji potwierdza mojego przekonanie, że lubię zakupy w sieci.

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 25 czerwca 2016, 11:57

ja zanim cos kupię to musze przymierzyć (mam na myśli ciuchy oczywiście). Przez internet to raczej loteria. Potem tylko kłopot ze zwrotem czy wymianą. Osobiście wolę sklepy z odzieżą używaną. Mam sprawdzony ciucholand, w którym często kupuję. Czasem trafiają się perełki ciuchowe.

krejzol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: krejzol » 27 czerwca 2016, 11:15

Przez internet zamawiam naprawdę mnóstwo rzeczy. Ostatnio znalazłem świetny produkt medyczny, który pomógł mi pokonać grzybicę stóp.

drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: drogadozen » 1 sierpnia 2016, 13:37

A ja kupuje przez internet zabawki dla dzieci, odblaski, książki, płyty winylowe, czasem ubrania. Różnie, ale jedyną rzeczą której nie kupuje przez internet to artykuły spożywcze.

ODPOWIEDZ