Sukienka na wesele

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Sukienka na wesele

Post autor: elabarbara » 19 października 2018, 08:45

Hej. Wybieram się na wesele kuzynki. Dawno nie byłam na takim przyjęciu (ostatnio jak chodziłam do podstawówki) i powiem szczerze ze kompletnie nie wiem jak powinnam się ubrać. Na weselu będą dominowały kolory typu zieleń i mięta, a całość będzie odbywała się w ogrodzie. Myślałam o założeniu sukienki w kolorze liliowym.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Sukienka na wesele

Post autor: Niska9 » 26 października 2018, 08:41

Bardzo duży wybór sukienek - zarówno eleganckich, jak i takich "na co dzień" mają również na born2be. Ceny są tam niewygórowane, a wybór bardzo szeroki, wzory i kroje bardzo oryginalne, więc sądzę, że warto tam zajrzeć :) Tym bardziej, że mają również wiele fajnych i atrakcyjnych promocji :)

RyszardOO
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: RyszardOO » 29 stycznia 2019, 09:17

Oczywiście nie można być lepiej ubranym od panny młodej, ale byle ubranym też nie można być, więc zdecydowanie trzeba wybrać sobie coś eleganckiego, bo w innym razie może być małe faux pas. Dlatego lepiej poszukaj sobie coś ładnego w sklepach internetowych :)

Awatar użytkownika
Klimapol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Klimapol » 12 marca 2019, 16:59

Nikt nie podejmie za Ciebie decyzji. Dokładnie to przemyśl i sam się na coś zdecyduj.
Kiedy poznaje się ludzi, wtedy i świat, na którym żyją, staje się bardziej zrozumiały.

agazuzi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: agazuzi » 18 czerwca 2019, 12:03

Ja jakoś nie ;przepadam krążyć w centrach handlowych. Ilość ciuchów na wieszakach mnie odstrasza. A do tego niejednokrotnie myślę, że kupiłam coś super, a chodzi w tym polowa osiedla. Dlatego gdy szukam czegoś wyjątkowego w internecie zawsze się uda coś znaleźć

pukla123
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: pukla123 » 22 października 2019, 20:03

Fajne sukienki widziałam tutaj https://tono.sklep.pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_Sukienki_Sukienki-letnie-301.html Moja koleżanka dała mi na nich namiar, bo sama już kilka razy robiła tam zakupy i zawsze udaje się jej wyhaczyć coś modnego i niedrogiego. Teraz mają wyprzedaż posezonową to jeszcze większe obniżki są. Polecam tam zajrzeć i poprawić sobie nastrój jakimś nowym ciuchem!

ODPOWIEDZ