Trener personalny online

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
magdafit
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak
Kontakt:

Trener personalny online

Post autor: magdafit » 5 maja 2018, 15:51

Hej,

chciałabym wam polecić fajnego trenera personalnego, który świadczy usługi na terenie Śląska ale również online - można zamówić sobie plan treningowy, plan diety. Zapraszam na stronę: trenerpersonalny-katowice.pl.

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Re: Trener personalny online

Post autor: izabela44 » 8 maja 2018, 11:00

Ciekawa opcja, ale nie wiem czy to ma prawo działać. Jeśli korzysta się z porad trenera personalnego, który jest fizycznie obecny przy treningu, to jest to skuteczne. Bo trener przypilnuje, poprawi technikę ćwiczeń itp. A tak online? To chyba tylko zestaw ćwiczeń może przygotować.

Vexa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Vexa » 22 maja 2018, 08:12

Dla porównania ogarnij sobie jeszcze co mają na stronie moment.pl/inne/trener-personalny bo to jest takie miejsce, gdzie możesz sobie wybrać specjalistę z okolicy. W zależności czego potrzebujesz i ile chcesz wydać. Wiadomo, że nie musisz się od razu decydować, po prostu sprawdzasz, a jak Ci coś odpowiada to się umawiasz.

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Filozofia » 28 października 2018, 12:45

Michał Potucha ma mega fajną ofertę trenerkatowice.pl. Chcesz ćwiczyć sama w domu, to Ci pomoże w wyborze odpowiednich ćwiczeń. Nawet smaczne przepisy znajdziecie u niego na stronie. Jeśli chcesz trenować z Michałem to wiem, że ma taki ciekawy pakiet 10 treningów, a jak wolisz ćwiczyć w grupie to również masz taką możliwość. Zorganizuj grupę kilku przyjaciół, w takim gronie wszystko pójdzie łatwiej i sprawniej, a Michał wszystko zorganizuje.

ODPOWIEDZ