Leasing samochodu

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
Awatar użytkownika
monata12
Raczkujący
Raczkujący

Leasing samochodu

Post autor: monata12 » 15 stycznia 2018, 19:57

Co sądzicie o leasingu samochodu, a więc opcji nader popularnej? Czy to alternatywa wyłącznie dla większych firm? Może i mniejsze mogą na nim skorzystać?
Nazywanie rzeczy po imieniu nie zawsze popłaca - rzekł. - Jednak tego człowiek uczy się z biegiem lat i z każdą blizną na grzbiecie.

laguna
Bywalec
Bywalec

Re: Leasing samochodu

Post autor: laguna » 9 lutego 2018, 15:10

Ja myślę, że leasing jest całkiem popularną formą zakupu samochodu. W wielu przypadkach znacznie się opłaca - na pewno dużo bardziej niż kredyt.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 27 lutego 2018, 16:04

Nie myślicie, że lepszy byłby kredyt samochodowy? Zresztą, popatrzcie tutaj kredyt123.pl . Oferują zarówno kredyt samochodowy jak i leasign. Obie opcje na bardzo korzystnych warunkach.

akara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: akara » 20 marca 2018, 12:15

kto z was zajmuje się takim leasingiem w ogóle?

ZuzannaKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ZuzannaKa » 21 marca 2018, 21:28

Zdecydowanie mniejsze firmy również mogą wziąć auto w leasingu. Najlepiej sprawdzić leasing aut w konkretnym salonie, według mnie właśnie taka opcja jest najkorzystniejsza, aby korzystać z leasingu w salonie, z którego będziemy brać nasz samochód.

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 1 kwietnia 2018, 22:59

Biorąc nowe auto warto pomyśleć o zabezpieczeniu przed kradzieżą.
Widziałam, ze można zamówić system GanTotal, który może namierzyć samochód niezależnie od miejsca parkowania. Udało się w ten sposób odzyskać wiele samochodów.
Firma GanTotal cieszy się dużym zaufaniem i pozytywną opinią.

mczay
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mczay » 12 kwietnia 2018, 21:08

Nie trzeba korzystać z leasingu. Zawsze można zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki i przy jej pomocy sfinansować zakup samochodu. Jednym z portali, który oferuje pożyczki na naprawdę fajnych warunkach jest Kokos - można zaciągnąć kredyt w kwocie do 1500 złotych, których spłatę można rozłożyć nawet na 12, comiesięcznych rat.

alin4b
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: alin4b » 26 kwietnia 2018, 16:10

Biuro rachunkowe w którym prowadzę swoją firmę oferuje ponoć atrakcyjny leasing ale nie znam szczegółów :)

finkaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: finkaa » 30 czerwca 2018, 12:36

Sprawdźcie sobie platformafinansowa.pl i porównajcie do innych ofert wydaje mi się, że jest bardzo korzystna. Przy takim czymś jak leasing samochodu warto wziąć pod lupę wszelkie możliwe firmy i wybrać tą najlepszą tak samo w przypadku kredytu gotówkowego dla firm. Korzystanie z pierwszego lepszego z brzegu mija się celem.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 11 lipca 2018, 19:30

Polecam zapoznać się z ofertami kredytów samochodowych. Warto rozważyć różne opcje finansowania swojego auta, nie zawsze leasing jest najlepszym wyborem, a warto wybrać najkorzystniejszą opcję.

Olgusia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Olgusia » 17 lipca 2018, 22:04

Ja z własnego doświadczenia polecam leasing oferowany przez platformę finansową. Kilka miesięcy temu brałam do firmy sprzęty w leasingu online, platforma zaoferowała mi naprawdę niezłe warunki, dodatkowo cały proces przebiegł bardzo szybko, decyzje dostałam w kilka minut także jak najbardziej polecam.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 15 października 2018, 20:22

Kiedyś nie byłam przekonana do leasingu, ale potem trafiłam na https://auto-online.pl/poradnik-leasing ... -firm.html . Znalazłam tam bardzo fachowy artykuł o leasingu, głównie dla nowych firm. A że właśnie swoją założyłam, to te rady naprawdę mi się przydały przy podejmowaniu decyzji o leasingu :)

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 18 października 2018, 14:45

Innym sposobem, który nie generuje kosztów w przedsiębiorstwie jest wynajem długoterminowy. To pojęcie szczegółowo opisano tutaj https://paniala.pl/wiedza/wynajem-dlugoterminowy/ , ale ja powiem tylko, że jest to trwające dłużej niż miesiąc oddanie do odpłatnego użytku rzeczy. Korzystający może odpłatnie z niej korzystać, co pozwala mu posiadać rzecz, ale jej nie amortyzować. Oczywiście, zazwyczaj dotyczy on używanych sprzętów, nie nowych.

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 31 października 2018, 08:46

Nie każdy może pozwolić sobie na leasing samochodu. To opcja przeznaczona dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Ale nie oznacza to, że trzeba rezygnować z nowego auta. Rozwiązaniem jest zwykły kredyt samochodowy - i to niekoniecznie taki z banku, bo są oferty kredytów samochodowych dostępne na dowód, bez zaświadczeń o zarobkach.

ODPOWIEDZ