Strona 1 z 1

Pamiątka dla bratanicy

: 6 stycznia 2018, 23:18
autor: zlotaraczka
Kiedyś widziałam w internecie album jako Pamiątka Chrztu Świętego. Myślicie, że to dobry prezent dla bratanicy?

Re: Pamiątka dla bratanicy

: 14 stycznia 2018, 20:39
autor: Irmina30
No jako pamiatka - to ok. Ale jako prezent? Srednio;/ moze jako dodatek do prezentu - to jeszcze ok. Ja bym dodala do tego cos, co mala bedzie 'uzywac' - moze kocyk z minky? Kojarzysz pewnie ten material? Przemily w dotyku - boski, mozna wrecz rzec:)

Re: Pamiątka dla bratanicy

: 20 stycznia 2018, 21:50
autor: mgryk
Szczerze powiedziawszy, gdy ja nie wiem, co podarować swoim najbliższym, wybieram coś z oferty sklepu internetowego 4gift.pl (w jego ofercie można znaleźć prezenty typowo dziecięce - kuleczki antystresowe, skarbonki czy budziki o finezyjnych kształtach). Taka pamiątka może być natomiast fajnym dodatkiem do prezentu.

Re: Pamiątka dla bratanicy

: 23 stycznia 2018, 21:50
autor: Lara1978
Taki album to z pewnością dobry prezent. Po ceremonii chrztu rodzice będą mogli wywołać zdjęcia dziecka i umieścić je właśnie w takim albumie. Potem jak dziecko podrośnie będzie mogło je sobie obejrzeć i zachować dla siebie. Sama czasami lubię wracać do zdjęć z dzieciństwa, szczególnie do czasów, których nie pamiętam.

Re: Pamiątka dla bratanicy

: 19 listopada 2018, 11:42
autor: adelka78
Tez jestem zdania, że prezenty powinny być praktyczne. Moje dzieci uwielbiaja takie podusie. Dosłownie się z nimi nie rozstają. miękkie, idealnie wyprofilowane i w pięknych kolorach. Super też ocieplają wnętrze.

Re: Pamiątka dla bratanicy

: 26 listopada 2018, 06:58
autor: manda
Najlepiej kupić cos co rozwinie kreatywność i wyobraźnie dziecka. Kiedyś nie było takich zabawek dostępnych, teraz możecie bez problemu takie znaleźć w sieci czy też w każdym sklepie dla dzieci na miescie. Zobaczcie sobie zresztą sami ofertę sklepu Nodik jeżeli chodzi o takie zabawki. Moim faworytem, jeżeli chodzi o zabawki jest garnuszek na klocuszek - mam nadzieję, że spodoba wam się równie mocno, jak mnie.

Re: Pamiątka dla bratanicy

: 11 lipca 2019, 15:19
autor: Pawel33321
Teraz za każdy prezent płaci się bardzo dużo pieniędzy.Moim zdaniem to jest bardzo normalne.