Jak zaplanować własny ślub?

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
Soq
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jak zaplanować własny ślub?

Post autor: Soq » 9 maja 2018, 01:18

Najlepiej sobie wszystko uporządkować. No i korzystać z dobrych rad :)

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 15 maja 2018, 08:32

Zapisuj wszystko w zeszycie. Jest wiele poradników jak zaplanować ślub i wesele. Jeśli wiesz, ze nie dasz rady to zawsze możesz poprosić o pomoc profesjonalistów. My powoli dopinamy wszystko na ostatni guzik. Jeszcze szukamy atrakcji dla gości. Myślimy o fotobudce. Zauwazyłam, ze są one teraz bardzo popularne.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 15 maja 2018, 14:30

Na pewno będą Ci potrzebne zaproszenia ślubne dla gości. Zastanawiałaś się kiedykolwiek nad tym, jak mają one wyglądać? Świetnie prezentują się takie zaproszenia w pudełkach. Myślę, że goście będą nimi zachwyceni!

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 27 maja 2018, 19:15

hmm a czytaliscie moze Magazyn Wesele ? To poradnik ślubny dostepny online. Mozna w nim znalezc m.in, takie tematy, jak: moda ślubna, atrakcje weselne, makijaz, fryzury, bukiet slubny, bielizna, a takze podroz poslubna.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 28 maja 2018, 08:30

A czy Waszym zdaniem dobrym miejscem na ślub byłaby Dominikana, tam wydaje mi się super pomysłem.... Zawsze o czymś takim marzyłam, a z tego co zdążyłam się zorientować, niektóre biura podróży oferują organizację takich ślubów na Dominikanie. Skorzystalibyście z czegoś takiego? Ile maksymalnie moglibyście za to zapłacić? A może znacie kogoś, kto organizował właśnie taką uroczystość w ciepłych krajach? Podzielcie się wrażeniami ;)

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 5 czerwca 2018, 15:22

Warto pomyśleć o dekoracjach i o tym, aby wszystko było spójne. Zaproszenia też powinny odnosić się do stylu Waszego przyjęcia. Świetną opcją są na przykład takie śmieszne zaproszenia. Goście na pewno docenią Wasze poczucie humoru.

WrednaBaba
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: WrednaBaba » 7 czerwca 2018, 07:42

Ja bym zaczęła od szukania miejsca na urządzenie przyjęcia weselnego. Warto skorzystać z wyszukiwarki saleweselne.com. Ona ułatwi to zadanie, bo spokojnie zobaczysz na zdjeciach interesujace cie oferty, przeczytasz opis co dane miejsce oferuje, czy tylko sala i menu. A może miejsca hotelowe dla gości i różne atrakcje, dekoracja sali. Widziałam oferty gdzie nawet jest zepół muzyczny. Więc można mieć kilka problemów od razu załatwionych. Ta wyszukiwarka moim zdaniem jest idealnym rozwiązaniem i pozwala na duże oszczędności czasu.

mariuszek775
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mariuszek775 » 12 czerwca 2018, 11:03

Wydaje mi się, że jesli chodzi o pana młodego to jednym z ważniejszych elementów przygotowania do ślubu jest na przykład garnitur. Wydaje mi się, że najlepiej jakby był to tego typu garnitur szyty na miarę. W takim każdy facet będzie na pewno wyglądał oszałamiająco!

Oleander
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Oleander » 13 czerwca 2018, 16:56

Mogę również polecić garnitury Hegg, bardzo fajna usluga chociaż nie jest tania. Ja zamówiłem w marcu, przyjechał pan Mariusz i zaprojektowaliśmy oryginalny garnitur ślubny, zostałem zmierzony profesjonalnie i w ogóle była to fajna zabawa. Efekt super naprawdę.

Krystyna01
Milczek
Milczek

Post autor: Krystyna01 » 1 lipca 2018, 20:46

Odnośnie eleganckiej bielizny - polecam orirose. Ponadto mają bieliznę modelującą i antycellulitową. Pierwsze efekty można zauważyć dosyć wcześnie, ponieważ ta bielizna delikatnie masuje okolice miejsc w których jest cellulit. Jestem bardzo zadowolona

asanka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: asanka » 3 lipca 2018, 16:05

my robimy za rok i chcę zamówić fotobudkę. Byłam na jednym weselu gdzie była od nich fotobudka i powiem wam że zabawa była przednia.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 22 lipca 2018, 20:12

Ostatnim etapem przygotowań jest wybór kwiatów do dekoracji kościoła. Ponieważ nie miałam pojęcia jakie kwiaty wybrać przeszukiwałam sieć. Nie ukrywam że pomysł przystrojenia kościoła tymi kwiatami bardzo przypadł mi do gustu i myślę, że nawet zamówię bukiet ślubny z takimi kwiatami. Myślicie, że to odpowiedni wybór?

Megi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Megi » 25 lipca 2018, 13:14

Samej ciężko wszystko ogarnąć. Lepiej poprosić kogoś o pomoc, bliskich, znajomych czy nawet jakąś firmę.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 11 sierpnia 2018, 08:04

Warto pomyśleć też o różnych dodatkowych atrakcjach dla gości. Ostatnio modna stała się fotobudka. Ja uważam, że to akurat dobre rozwiązanie bo takie zdjęcia są super pamiątką i dla nas i dla gości.

ania789
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ania789 » 23 sierpnia 2018, 10:49

przede wszystkim warto zadbać o piękne dodatki :) ja na wesele zamówiłam piękne girlandy na stół, świeże kwiaty i białe balony, takie dodatki to idealne dopełnienie sali

ODPOWIEDZ