Dieta cud

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
Awatar użytkownika
Dargo
Raczkujący
Raczkujący

Dieta cud

Post autor: Dargo » 24 grudnia 2017, 20:07

Czy według was istnieje coś takiego jak dieta cud? Zwłaszcza po świętach okazałaby się nad wyraz przydatna. Czy dobrym rozwiązaniem jest stawianie na typowe oczyszczanie?
Dawno temu wiedziałem na pewno, co jest słuszne, a co nie.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Dieta cud

Post autor: samoa » 5 stycznia 2018, 12:49

Może sięgniecie dla większego efektu po suplementy? Polecam chociażby kropelki eco slim , które mają w swoim składzie L-karnitynę (spala ona tłuszcz), kofeinę i guaranę (pobudza, podkręca metabolizm, hamuje uczucie głodu). Co sądzicie o takim produkcie?

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 24 stycznia 2018, 15:19

Po nowym roku sama szukam sposobów na to, aby pozbyć się kilku zbędnych kg. Szukałam i znalazłam ten poradnik medicover.pl/dla-pacjentow/porady-zdrowotne/dieta-na-miare-xxi-wieku. Muszę przyznać, ze jestem zachwycona teorią przedstawioną na stronie. Nie ma diety cud, ale istnieje dieta na miarę XXI wieku - sami zobaczcie jaka jest.

Wiki22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wiki22 » 18 lutego 2018, 21:23

Dla mnie najlepszą opcją okazał się catering dietetyczny z WygodnejDiety. Nie mam czasu na gotowanie a dzięki nim w końcu jem regularnie a posiłki są smaczne, zdrowe i urozmaicone więc się nie nudzą;)

aniaola37
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: aniaola37 » 20 lutego 2018, 21:29

Nie zawsze jest to wina złego odzywiania się. Często to właśnie złe geny są winne temu, że jestesmy otyli.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 21 lutego 2018, 21:37

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak dieta cud... Są oczywiście poszczególne diety, które odpowiednio wpływają na poszczególne elementy naszego organizmu. Jak na przykład dieta wspomagająca stawy.

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 24 lutego 2018, 22:29

Absolutnie się zgadzam... dieta cud to już na szczęście jakaś prehistoria. Ale wiecie co tak się zastanawiam w sumie - bo jeśli dieta jest do nas dopasowana i rzeczywiście jest naszym stylem życie - to może właśnie to jest ta dieta cud co? Jeśli nam z nią dobrze, jeśli nie wymaga żadnych poswiecen to jest to juz nasz nawyk. Ja w sumie przekonalam sie o takiej zmianie z nowym rokiem i z nowym postanowieniem ;D zaczelam korzystac z cateringu macro bios bar. Mam diete w linii 1500 kcal. Ogromny plus za różnorodnosc menu. Jedzenie jest świeże i co najwazniejsze odżywcze. Jem regularnie i nie chodzę głodna - schudłam juz 4 kg ;D

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 28 maja 2018, 08:56

Pewnie, że nie istnieje dieta cud. W trwałym i bezpiecznym zrzuceniu zbędnych kilogramów najlepiej pomoże zaufany, sprawdzony dietetyk. Osobiście mogę polecić specjalistę przyjmującego w Centrum Medycznym Danea w Bielsku-Białej. Można tam liczyć na naprawdę fachowe ułożenie diety, a oprócz tego na bardzo miły personel i szybkie terminy wizyt. Jeśli jesteście ze Śląska, to tym bardziej polecam ;)

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 14 czerwca 2018, 09:35

Nie wiem kto jeszcze wierzy w diety cud, może i się schudnie-ale tylko na chwilkę. Przede wszystkim zdrowa, zbilansowana dieta oraz od jakiegos czasu postawiłam na bieganie, bardzo mnie to rozluznia i skonczyły sie problemy ze zdrowiem, szczególnie z kregosłupem. Aktualnie widze ze rozpoczyna sie sezon grzewczy, dym z kominów i ogólnie w powietrzu syf... Zastanawiam sie nad zakupem maski antysmogowej.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 26 czerwca 2018, 08:53

Na pewno nie istnieje coś takiego jak dieta cud. Jest wiele możliwości, jak chociażby dieta z dowozem, ale odchudzanie zawsze wymaga czasu i samozaparcia. Warto spróbować, dołączyć do tego regularne wizyty na siłowni. Efekty na pewno pojawią się szybko.

patis
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: patis » 26 czerwca 2018, 15:17

Nie ma czegoś takiego. Dieta musi być zdrowa i zbilansowana oraz odpowiednia do naszego zapotrzebowania. Nieodpowiednią dietą można sobie zrobić tylko krzywdę. Lepiej udać się do dietetyka albo nawet do psychodietetyka po pomoc.

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 27 czerwca 2018, 07:42

Z bezpośredniej pomocy dietetyka też wcale nie trzeba korzystać. Ja korzystam z Wygodnej Diety (dostarczają mi catering dietetyczny) i tam wszelkie posiłki konsultowane są z dobrymi dietetykami. Do tego w razie wątpliwości mam z nimi stały kontakt. Nie sądziłam, że takie catering przyniesie mi tak wiele korzyści. ;)
Ostatnio zmieniony 16 października 2018, 14:46 przez Marla Singer, łącznie zmieniany 1 raz.
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 25 lipca 2018, 21:26

Również zamawiam Wygodnądietę i jestem z nich zadowolona! Jedzonko jest bardzo smaczne, zdrowe i syte. Posiłki apetycznie podane i urozmaicone. Jem praktycznie wszystko i chudnę- i to dla mnie jest właśnie dieta cud;)

Jeslin41
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Jeslin41 » 2 sierpnia 2018, 14:09

Według mnie to mit włożony w bajki.

zofialipska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: zofialipska » 10 sierpnia 2018, 11:06

nie ma czegoś takiego jak dieta cud. Bez odrobiny chociaż wysiłku i pracy nad sobą nie osiągnie się stałych i zadowalających rezltatów. Kwestia byc prowadzić stale aktywny tryb życia i odpowiednio się odżywiać. Jeśli chodzi o dietę odchudzającą, moim zdaniem diety ogólnie dostępne w necie są do niczego. lepiej zainwestowac w dietę dopasowaną indywidualnie. A jak ktoś nie chce tracić czasu na spotkanie z dietetykiem, można śmiało skorzystać z diety online. To w połączeniu z właściwymi ćwiczeniami powinno dac efekty

ODPOWIEDZ