Jak radzicie sobie z objawami PMS ?

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Jak radzicie sobie z objawami PMS ?

Post autor: elabarbara » 29 listopada 2017, 22:15

Hejka dziewczyny, jak sobie radzicie z PMS? U mnie jest naprawdę fatalnie mam strasznego doła, powiedziałabym nawet że jest to depresja. Leżę przed telewizorem i zajadam się łakociami. Z tego wszystkiego wyskoczył mi trądzik i brzuch. Czuje się straszenie, jakbym miała zderzenie z autobusem. Czy naprawdę te dni przed okresem muszą być tak trudne do przejścia przez kobietę? Zastanawiam się właśnie czy nie kupić sobie tabletek Castagnus. Znalazłam wiadomości o tym leku, jest on stosowany do terapii w przypadku wystąpienia PMS. Może warto byłoby coś takiego mieć w domu? Może to stanowiłoby dobre rozwiązanie...

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Jak radzicie sobie z objawami PMS ?

Post autor: histeryczka66 » 14 lutego 2018, 14:02

A byłaś na badaniach czy to nie przypadkiem PCOS? bo wtedy są właśnie bolesne miesiączki itd. Ja odkąd biorę ovarin, to jest o wiele lepiej :) nawet mam synka! a tyle osób mnie straszylo że ciężko o ciąże

karlinka90
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jak radzicie sobie z objawami PMS ?

Post autor: karlinka90 » 15 lutego 2018, 14:00

ja sobie kompletnie przez bardzo długi okres czasu nie radziłam... Odkąd się zabezpieczam z moim partnerem pigułkami vines to nie wiem co to znaczy miec pms, czuje się świetnie i nie umieram w trakcie pms no i co najważniejsze, nie zjadam całego opakowania tabletek od bólu.

ODPOWIEDZ