Oryginalny salon

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
laguna
Bywalec
Bywalec

Re: Oryginalny salon

Post autor: laguna » 13 czerwca 2018, 08:31

W salonie warto zadbać o dekoracje ścienne. Na pewno dużo lepiej będą się one prezentować w ramach.

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ozyr » 18 lipca 2018, 13:33

Lubię raczej stonowane, proste wnętrz, bez wariacji kolorystycznych i bibelotów, jako ciekawy dodatek w moim stylu dodający szyku zamówiłam duży dywan w kolorze czarnym, świetnie wygląda na jasnych panelach.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 13 sierpnia 2018, 18:31

Dla mnie nie ma czegoś takiego jak nowoczesne wnętrze. Trzeba się po prostu dobrze w nim czuć. No ale jeśli miałabym już jakoś to zdefiniować no to minimalistyczne, chłodne, barwy białe. Warto powiesić coś na ścianach na przykład w aluminiowych ramach. Widziałam takie na http://galeriaram.pl/ i bardzo mi się podobały. Myślę że wpisuje się to w koncept nowoczesnego wnętrza.

Megi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Megi » 14 sierpnia 2018, 10:27

Oryginalny salon dla mnie, to przede wszystkim ciekawe dodatki i nietypowy kolor ścian. U nas w salonie na przykład jedna ściana jest turkusowa, reszta jest koloru jasnej szarości. Wygląda to naprawdę efektownie w połączeniu z białymi dodatkami i meblami. Obecnie przymierzamy się do kupna ekskluzywnej ławy do salonu: https://www.bemondi.pl/przeznaczenie/me ... ki-i-lawy/ - choć te białe stoliki też kuszą... Mąż mówi, że ława jest bardziej praktyczniejsza. No cóż, jeszcze pewnie się zastanowimy. :)

sanqi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: sanqi » 17 sierpnia 2018, 11:02

Polecam designerskie nowoczesne fotele do salonu, takich mebli nie znajdziecie w zwykłych salonach meblowych :)

ODPOWIEDZ