Oryginalny salon

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
laguna
Bywalec
Bywalec

Re: Oryginalny salon

Post autor: laguna » 13 czerwca 2018, 08:31

W salonie warto zadbać o dekoracje ścienne. Na pewno dużo lepiej będą się one prezentować w ramach.

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ozyr » 18 lipca 2018, 13:33

Lubię raczej stonowane, proste wnętrz, bez wariacji kolorystycznych i bibelotów, jako ciekawy dodatek w moim stylu dodający szyku zamówiłam duży dywan w kolorze czarnym, świetnie wygląda na jasnych panelach.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 13 sierpnia 2018, 18:31

Dla mnie nie ma czegoś takiego jak nowoczesne wnętrze. Trzeba się po prostu dobrze w nim czuć. No ale jeśli miałabym już jakoś to zdefiniować no to minimalistyczne, chłodne, barwy białe. Warto powiesić coś na ścianach na przykład w aluminiowych ramach. Widziałam takie i bardzo mi się podobały. Myślę że wpisuje się to w koncept nowoczesnego wnętrza.

Megi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Megi » 14 sierpnia 2018, 10:27

Oryginalny salon dla mnie, to przede wszystkim ciekawe dodatki i nietypowy kolor ścian. U nas w salonie na przykład jedna ściana jest turkusowa, reszta jest koloru jasnej szarości. Wygląda to naprawdę efektownie w połączeniu z białymi dodatkami i meblami. Obecnie przymierzamy się do kupna ekskluzywnej ławy do salonu - choć te białe stoliki też kuszą... Mąż mówi, że ława jest bardziej praktyczniejsza. No cóż, jeszcze pewnie się zastanowimy. :)

sanqi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: sanqi » 17 sierpnia 2018, 11:02

Polecam designerskie nowoczesne fotele do salonu, takich mebli nie znajdziecie w zwykłych salonach meblowych :)

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 2 września 2018, 06:32

Myślę, że dzisiaj mamy tak wiele możliwości, dostęp do najróżniejszych produktów, że naprawdę fajnie można zaaranżować każde wnętrze domu. Oczywiści warto pamiętać o dekoracjach. Przykładowo można wybrać ramki do zdjęć na ścianę, kwiaty, obrazy, jakieś figurki. Wszystko w zależności od stylu wnętrz oraz twojego gustu.

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 26 września 2018, 20:36

Osobiscie bardzo podobają mi się wnętrza gdzie dominuje szkło. Jesteśmy wlasnie na etapie wykanczania naszego nowego domu. Kolejnym krokiem przed nami jest wybór podłogi, zainteresowały mnie szklane podłogi, które stają sie bardzo modne. Zakład szklarski T. i M. Czerwińskich od wielu lat podejmuje się realizacji w Polsce i za granicą. Zajmujemy się obróbką szkła oraz produkcją różnych artykułów szklanych, jak np. witryny, balustrady czy też zabudowy.

kinga5
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kinga5 » 3 października 2018, 12:16

Myślę, że będzie to fajnie wyglądać. Jeśli masz dużą powierzchnię salonu to florboks będzie idealnym sposobem na kontakt podłogowy. Wtapia się w podłogę i jest niemal niewidoczny, a poza tym jest bardzo praktyczny, bo dzięki temu kable nie są porozwalane po całym domu, żeby dostać do ściany.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 5 października 2018, 09:36

Zawsze możecie się zainspirować gotowymi już aranżacjami :) Mnie osobiście w szczególności podobają się te aranżacje, gdzie na tkaninach wykorzystany jest motyw kwiatowy. Wygląda to bardzo efektywnie :) A wy co sądzicie?

ela677
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: ela677 » 12 października 2018, 19:29

Mi osobiście beton architektoniczny niespecjalnie się podoba. Ale to rzecz gustu. W nowoczesnym wnętrzu może wyglądać dobrze. Mi podobają się obrazy na płótnie. Zainspirowały mnie do zmiany wyglądu salonu. Można dobrać odpowiednie do każdego stylu.

DjPablito
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: DjPablito » 19 października 2018, 14:45

Mojemu salonowi oryginalności nadaje duży kominek zajmujący centralne miejsce w pomieszczeniu. Był wykonany na moje specjalne zamówienie, więc przyciąga uwagę każdego z gości. Dodatkową dekoracją do niego są specjalnie dobrane akcesoria kominkowe.

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 31 października 2018, 11:57

Może lepiej pufy? Bardzo ciekawe są worki sako, które są dużo wygodniejsze od niejednej kanapy :) Ogromny wybór tego typu puf widziałam ostatnio na stronie italpouf. Sądzę, że warto się tym rozwiązaniem bliżej zainteresować.

Krystyna01
Milczek
Milczek

Post autor: Krystyna01 » 30 listopada 2018, 14:09

Od kilku tygodni mam biokominek w salonie. Świetnie prezentuje się w każdym mieszkaniu i jest bezpieczny w użytkowaniu.

ODPOWIEDZ