Praca za pośrednictwem agencji

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
pusia
Raczkujący
Raczkujący

Praca za pośrednictwem agencji

Post autor: pusia » 23 maja 2017, 10:52

Myślicie, że praca za granicą w firmie Global Service M&A, to gwarancja dobrze płatnego zatrudnienia? Warto takiej zaufać?

aniaola37
Raczkujący
Raczkujący

Re: Praca za pośrednictwem agencji

Post autor: aniaola37 » 12 lipca 2017, 08:47

Kurcze nie slyszalam o tej firmie nic ;/ Ale jezeli jeszcze sie zastanawiasz a moze jestes ksiegowa lub interesuja Cie nieruchomosci to polecam oferty od firmy status.

Dzennika5
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: Dzennika5 » 13 lipca 2017, 12:05

Jeżeli jeszcze nie wiesz gdzie chcesz pracować to polecam zapoznać się z tematyką programów partnerskich. Umożliwiają one zarabianie w internecie każdemu kto tworzy ciekawe rzeczy i umie przyciągnąć do siebie, do swojego miejsca w sieci jakieś grono odbiorców. Jest to sposób nie tylko na dodatkowy zarobek ale i także, myślę, że jak najbardziej na stałą pracę. Zastanów się nad tym.

Berenika88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Berenika88 » 26 lipca 2017, 19:16

Według mnie praca za pośrednictwem agencji jest bardzo dobrym pomysłem, szczególnie jeżeli skorzystamy z takich ofert, jak te dostępne w Avanti Medic . Przede wszystkim bowiem agencja ta oferuje legalne zatrudnienie w charakterze opiekunki osób starszych na terenie Niemiec. Osoba zatrudniona otrzymuje umowę i jest objęta ubezpieczeniem. Poza tym zarobki także wydają mi się naprawdę atrakcyjne.

Krystyna01
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Krystyna01 » 26 sierpnia 2017, 22:25

Niezależnie od rodzaju pracy powinna być ona odpowiednio dobrana i my sami powinniśmy być odpowiednio do niej przygotowani. Warto zapoznać się z ofertą szkoleń Most Wanted, która organizuje takie szkolenia przygotowawcze do pracy. Są to szkolenia z zakresu doradztwa personalnego, także gwarantuje ,że dadzą Wam "kopa" do życia a także pracy :)

Judyta4
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Judyta4 » 19 września 2017, 13:30

Żeby znaleźć dobrą pracę to lepiej wziąć kursy z prawdziwego zdarzenia. Ja wzielam dokładnie z integracji sensorycznej- moim zdaniem to najlepsze centrum szkoleniowe z tego zakresu. Mają wielu zagranicznych specjalistów oraz interesujące metody rozwiązywania różnych problemów. Jeśli znów będę mieć czas to pewnie do nich wpadnę :)

yuremp
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: yuremp » 31 stycznia 2018, 16:23

Osobiście według mnie lepiej jest pojechać na targi pracy. Co prawda można korzystać z usług takich agencji, jednak ja osobiście wolę mieć kontrolę nad tym gdzie wysyłam CV i nad tym gdzie będę ostatecznie pracować. Może to tylko moje udziwnienia, jednak według mnie moje podejście jest rozsądne.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 5 lutego 2018, 12:09

Myślę, że wyjeżdżając za granicę do pracy najlepiej skorzystać z oferty zaufanej agencji. Dzięki temu wszystko odbędzie się legalnie. Jeżeli interesuje Was praca dla opiekunek nad osobami starszymi w krajach niemieckojęzycznych to polecam odwiedzić stronę ambercare24. Zarobki są naprawdę wysokie - do tego legalne zatrudnienie i proste formalności.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 6 lutego 2018, 12:59

Witam, jakiś czas temu rozpoczęłam pracę w markecie i teraz mój lekarz oznajmił mi, że jestem w ciąży. Nie mam pojęcia jak powiedzieć o tym szefostwu. Może mi doradzicie?

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 7 lutego 2018, 14:02

Praca za pośrednictwem agencji wcale nie jest taka zła. Wystarczy, że nasz profil zapisany jest w ich bazie i w przypadku konkretnego zlecenia kontaktują się z nami i możemy zacząć pracę niemalże natychmiast ;) Dobrą agencją hostess i modelek, która działa na terenie Warszawy i kilku innych miast w Polsce jest Individual.

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Ajlar » 10 lipca 2018, 12:55

Praca przez agencję jest dobra i dla pracownika i dla pracodawcy. Firma, w której pracuje zatrudnia pracowników z Ukrainy. Przy zatrudnieniu cudzoziemców jest sporo formalności dlatego zdecydowaliśmy się na współprace z agencją, która oferuje leasing pracowników z Ukrainy. Oni zajmują się wszystkim od a do z.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 13 lipca 2018, 13:49

praca za pośrednictwem agencji daje przede wszystkim ogromne poczucie bezpieczestwa. Ja pracuję w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych od mniej więcej 3 lat. Współpracuję z agencją Dolce Vita. Stałe i pewne zlecenia, dobre stawki i dbanie o komfort i bezpieczeństwo pracowników.

finka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: finka » 15 lipca 2018, 21:31

Od jakiegoś czasu zastanawiamy się z męzem jak znaleźć pracownika z Ukrainy? Mąz prowadzi firmę budowlaną i potrzebuje rąk do pracy. Próbował juz za pośrednictwem PUP, ale niestety chłopaki nie garną się do pracy, a terminy gonią. Czy w takiej agencji znajdę uczciwych Ukraińców do cięzkiej pracy?

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Prostolinijna » 26 lipca 2018, 08:45

jeżeli praca którą wykonujesz Cię satysfakcjonuje to jest to już dobry znak. Praca za posrednictwem agencji bardzo często jest dużo lepsza jeżeli chodzi o warunki niż praca pod firmą bezposrednio o ile jest to dobra agencja.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 26 lipca 2018, 21:20

Ja bardzo chwalę sobie pracę za pośrednictwem agencji. Dwa lata temu przyjechałam tu w poszukiwaniu pracy z Ukrainy i to właśnie dzięki agencji udało mi się podjąć super pracę. Znaleźli dla mnie świetną posadę i mogłam zacząć nowe życie :)

ODPOWIEDZ