Firma sprzątająca

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
MagdaS
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Firma sprzątająca

Post autor: MagdaS » 27 lutego 2017, 14:50

Jeżeli macie firmę, sklep, biuro, szkołę, przedszkole, przychodnię itd lub zwyczajnie nie macie czasu na porządki w domu (szczególnie przed świętami) proponuję zatrudnić firmę z ogromnym doświadczeniem i przystępnymi cenami. clarsystem.pl na najwyższym poziomie.

Milana
Milczek
Milczek

Re: Firma sprzątająca

Post autor: Milana » 2 marca 2017, 12:56

Firm sprzątających jest wiele, ale szczerze mówiąc nie są mi one potrzebne, sama umiem sprzątać u siebie w domu.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: julkak » 1 sierpnia 2017, 21:32

Dokładnie , po co nam firmy sprzątające ? Samemu się posprząta lepiej , a żeby poszło sprawniej to najlepiej kupić dobry sprzęt . Ja tak zrobiłam i kupiłam odkurzacz do szyb. Lepiej nie mogłam wybrać bo jest to mega sprzęt do mycia okien ,luster a nawet kabin prysznicowych :)

Krystyna01
Milczek
Milczek

Post autor: Krystyna01 » 6 września 2017, 20:43

Ja ostatnio uzbierałam trochę pieniędzy i zakupiłam odkurzacz centralny . Mamy kilkupiętrowy dom rodzinny więc to było dobre rozwiązanie bo oszczędzamy pieniądze czas i zdrowie. Nie musimy dźwigać odkurzacza dzięki zrobionej instalacji na piętrach. Ten odkurzacz jest niezawodny, szkoda zamawiać ekipy sprzątające jak ma się taki sprzęt.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 7 listopada 2017, 17:57

Ponieważ z mężem otwarliśmy właśnie ogromną firmę postanowiliśmy znaleźć profesjonalną firmę sprzątającą. Z tego co zauważyłam działają już w branży od 1999 świadczy to, że mają spore doświadczenie. Dowiedziałam się o nich, że działają sprawnie z pełną dokładnością. Może więc warto skorzystać z ich usług?

matylda85
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: matylda85 » 28 listopada 2017, 18:46

dzięki koleżance wyżej zdecydowałam się na odkurzacz centralny od tego producenta :) jestem zachwycona i oczywiście daje opinię. przede wszystkim wygoda!!!

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 1 stycznia 2018, 13:34

My ostatnio szukaliśmy firmy sprzątającej do biura i trafiliśmy na ofertę aristocleaning.pl Mają bardzo rozbudowaną ofertę i przystępne ceny. Poza tym cieszą sie pozytywną opinią wsród klientów. Myśle, ze warto mieć ekipę sprzątajaca w firmie, to mniej stresu i obowiazków.

hamy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: hamy » 11 lutego 2018, 21:56

Szukam firmy sprzątającej która zajmuje się czyszczeniem budynków inwentarskich. Chodzi mi o profesjonalny zespół, który zrobi to fachowo i który korzysta ze środków do dezynfekcji. Co jesteście w stanie mi polecić jeżeli o to chodzi? Będę wdzięczny za wszystko

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 14 maja 2018, 11:19

Trochę literówek więc nie wiem czy dokładnie o to chodzi, ale jeśli chodzi o firmę, która ma szeroki zakres usług sprzątających to Firma Prestiż z Katowic. Profesjonalny sprzęt, profesjonalne narzędzia i odpowiednio przeszkolona kadra. Podpytaj co mogą dla Ciebie zrobić.

Pamela020
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Pamela020 » 21 czerwca 2018, 20:48

Do biura zawsze niezbędne jest wynajęcie dobrej firmy sprzątającej, która nie tylko rzetelnie wywiąże się ze swoich obowiązków, ale i dostosuje się chociażby do godzin sprzątania już po wyjściu pracowników. Wystarczy umówić się na bezpłatną konsultację, żeby omówić tego typu szczegóły i zrobić wycenę według Waszych wymagań.

tamaraa
Raczkujący
Raczkujący

urządzenia czyszczące

Post autor: tamaraa » 5 lipca 2018, 15:21

Moim zdaniem firma sprzątająca może okazać się bardzo dochodowym biznesem, jeśli znajdzie się dobre zlecenia. Oczywiście decydując się na założenie takiej działalności trzeba będzie na początku zainwestować sporo pieniędzy, bo urządzenia czyszczące wcale nie są tanie, trzeba będzie zaopatrzyć się w takie maszyny jak szorowarki do podłóg, zamiatarki, czy odkurzacze. Do tego dochodza też środki czystości.

haniabab
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: haniabab » 29 października 2018, 13:21

Ja korzystam z usług firmy sprzątającej. Profesjonalnie i szybko realizują każde zlecenie.

ODPOWIEDZ