Pościel do domku

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
maxx24
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Pościel do domku

Post autor: maxx24 » 21 stycznia 2017, 20:54

Co myślicie o zamawianiu pościeli przez internet? ja np. trafiłem na posciel-kobi i zastanawiam się nad kupnem dużo ciekawsza oferta niż w standardowych portalach

otylka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Pościel do domku

Post autor: otylka » 29 stycznia 2017, 21:50

Ja od jakiegoś czasu też zamawiam przez internet pościel, mają przeróżne modele, wszystkie możliwe materiały i rozmiary. Jest w czym wybierać, pierwszą zamówiłam na próbę, teraz wybieram już sobie po dwie-trzy na raz. To zawsze dobry pomysł na prezent.

marrinn45
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: marrinn45 » 10 lutego 2017, 14:39

Trzeba wybierać sprawdzone sklepy z pościelą, bo można przepłacić sporo.

ewelina546
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ewelina546 » 18 lutego 2017, 11:53

Zerknij też na pościel dla dzieci w sklepie: hitcena.pl, gdzie mają super propozycje godne uwagi dla każdego. Mi najbardziej się bajkowe i świecące w ciemności podobają pościele. Myślę, że każdy znajdzie coś dla Siebie.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 16 maja 2017, 13:48

No, albo możesz zerknąć w sklepie internetowym. Ostatnio dokonałam u nich zakupu i jestem bardzo zadowolona, pościel jest przepiękna i jest przyjemna w dotyku - widać, że jest wysokiej jakości. Najlepsze w tym wszystkim, że za tak dobry gatunek pościeli zapłaciłam naprawdę niewiele. Teraz planuje u nich kupić coś ładnego do mojej garderoby- ponieważ mają też nowoczesną odzież.

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 3 grudnia 2021, 10:20

No to może zwróćcie uwagę na Loomframe, ponieważ znajdziecie tutaj szereg propozycji i to zarówno pościeli większych w różnorodnych kolorach. Dlatego mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektów i przede wszystkim świetnych cen oraz możliwości bawełnianych które w mojej opinii są zdecydowanie najlepszą wersją zarówno na zimę, jak i lato.

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Post autor: EmiliaSz » 10 maja 2022, 09:14

A ja tutaj mogę polecić mój ulubiony sklep z pościelą czyli Miluli, udało im się zestawić szeroki wybór kolorów, rozmiarów i do tego są to moje ulubione pościele bawełniane świetne w dotyku, ciepłe i do tego dostępne w naprawdę szerokiej gamie propozycji, które pozytywnie zaskoczą Was i pozwolą się dobrze wyspać :)

ODPOWIEDZ