Jak szybko schudnąć?

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
ewelina546
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jak szybko schudnąć?

Post autor: ewelina546 » 19 lutego 2017, 18:51

Moim zdaniem można szybko schudnąć szybko i skutecznie po przez dietę , ćwiczenia a także jakieś dobre suplementy diety. Widziałam wiele ciekawych takich suplementów i czytałam o nich dużo. Dzięki takim suplementom można szybciej schudnąć, są one na bazie naturalnych składników o dobrym działaniu.

smarkata
Milczek
Milczek

Post autor: smarkata » 21 kwietnia 2017, 12:08

Mój mąż szybko pozbył się nadwagi ćwicząc na takim urządzeniu. Jedno urządzenie a ćwiczy się na nim różne partie ciała,nogi, brzuch, plecy. Oczywiście do tego odpowiednia dieta. My udaliśmy się do dietetyka i jesteśmy zadowoleni.

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: loko9 » 27 kwietnia 2017, 07:45

Zobacz sobie koniecznie ile kalorii ma kawa, wiele osób myśli, że może ją spokojnie pić bez żadnych przeszkód. Filiżanka cappuccino to już 55 kcal, a mleczne latte w szklance o pojemności 330 ml dostarcza prawie 190 kcal. warto napić się raz w ciągu dnia jednego expresso.

buraki
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: buraki » 17 maja 2017, 16:25

odstaw cukier, to szybko chudniesz, zdrowa żywność jest w tym wypadku niezbędna , zdecydowanie powinno się go odstawić. Cukier potrafi bardzo szybko i na długo nas uzależnić.

angela12
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: angela12 » 12 stycznia 2018, 14:03

Niestety u mnie żadna dieta się nie sprawdziła. Nie mogłam pozbyć się nadmiaru tłuszczu z ud, więc ostatecznie zdecydowałam się na liposukcję Body-Jet. Robiłam ją u dr Tomasza Mierzwińskiego z Bona Dea i bardzo podoba mi się efekt. Na pewno nie udałoby mi się go osiągnąć bez tego zabiegu.

bierendaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bierendaa » 14 stycznia 2018, 22:41

Z odchudzaniem nie ma co się spieszyć. Postawcie na cierpliwość to na pewno wam się opłaci :) ja powoli odrzucam niezdrowe produkty z mojego menu.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 19 listopada 2018, 23:03

Hmm najlepiej to chyba po prostu wprowadzać do diety nowe nawyki. Oczywiście należy to robić stopniowo :) Bardzo dobrą opcją jest zamienienie cukru na słodziki.

mirkosz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mirkosz » 8 grudnia 2018, 13:59

Według mnie nie powinno istnieć takie pojęcia jak szybkie chudnięcie, bo jest to bardzo wyniszczające dla organizmu

Deysiasty
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: Deysiasty » 19 grudnia 2018, 22:05

Nie da się schudnąć w tempie ekspresowym. Przede wszystkim siłownia

bilardka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bilardka » 18 stycznia 2019, 14:33

zdecydowanie polecam dietetyk ale nie online a udać się stacjonarnie.. ja mam porownanie bo kiedys wzielam porade online i dostalam poprostu konkretne przepisy wogole nie dopasowane do mnie wiec efekty marne.. gdy znajoma dowiedziala sie w jaki sposob chcialam sie odchudzac wybuchnela smiechem. Polecila mi dietetyka w centrum zdrowia Panaceum w Warszawie na JP II. https://panaceum-waw.pl/ Tam podczas wizyty najpierw wykonano mi badania pod kątem nietolerancji pokarmowej a potem w oparciu o wyniki badan dopracowano odpowiedni dla mojego organizmu profil zywienniowy z uwzglednieniem moich mozliwosci metabolicznych i zapotrzebowania na mikro i makro elementy. Taka dieta polaczona z cwiczeniami dala efekty takie na jakich mi zalezalo !

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 22 stycznia 2019, 21:23

Przy podwyższony cukrze to super jest morwa, może smak nie jest najlepszy ale można znaleźć dobre suple z morwą https://www.doz.pl/apteka/p62342-Doppelherz_aktiv_Dla_DiabetykowMorwa_tabletki_40_szt. ten jest zalecany dla osób odchudzających się a także dla diabetyków, ma oprócz morwy też dużo witamin i minrałów których osoby na diecie często mają niedobory

mamaizmiana
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: mamaizmiana » 23 stycznia 2019, 16:40

quiqui pisze:
22 stycznia 2019, 21:23
Przy podwyższony cukrze to super jest morwa, może smak nie jest najlepszy ale można znaleźć dobre suple z morwą...
To prawda, że morwa jest dobra na zbicie cukru. Czytałam trochę o tym doppelherz i rzeczywiście może on być stosowany do wspomagania odchudzania. Należy jednak pamiętać, że aby wyniki nas zadowalały wszystko wymaga czasu. Ja mam stan przedcukrzycowy bo w ostatniej ciąży miałam cukrzycę ciążową. Muszę schudnąć, ale to nie może być szybkie chudnięcie, bo już raz na sobie takie chudnięcie przetestowałam i efekt jojo był koszmarny. Bardzo spodobała mi się dieta cukrzycowa. W ciąży nawet na niej zaczęłam chudnąć. Po porodzie pokusiłam się na trochę rzeczy, które w ciąży musiałam wyeliminować, no i niestety cukier zaczął mi znowu się podnosić. Zatem znowu dieta, ale to dobrze bo będę sama czuła się ze sobą lepiej. Jestem osobą aktywna fizycznie więc to też wspomoże moją walkę ze stanem przedcukrzycową i nadwagą. Może spróbuję tej morwy i chromu w doppelherz, ale muszę najpierw pediatrę spytać czy mogę to brać zamiast suplementów dla mam karmiących (nie wiem jak jest z chromem, bo o morwie wyczytałam, że pomaga w laktacji :D )

dino-
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dino- » 2 listopada 2019, 16:44

Wiem że dieta i ćwiczenia są najważniejsze podczas odchudzania ale można sobie jeszcze pomóc stosując pigwę .Jest jednym z najlepszych sposobów na redukcje wagi i przyspieszenie naszego metabolizmu jako poprawa trawienia.Jest wyjątkowo bogatym żródłem błonnika.Związek ten sprawi, że twój system pokarmowy będzie funkcjonował sprawnie i regularnie.Dzięki temu będziesz mieć więcej energii. Jak stosować pigwę https://www.bee.pl/co-zrobic-z-pigwy-przepisy-na-sok-przetwory-i-syrop-a-632.html

ODPOWIEDZ